1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Artykuł Sponsorowany

Poradnik Prezentowy YES

Zobacz galerię 14 Zdjęć
Najpiękniejsze prezenty zbliżają ludzi do siebie! Wyobraź sobie świeżo pachnącą choinkę, a pod nią jeden, dwa, trzy… prezenty w eleganckich torebkach.

Pociągnięcie zielonej wstążki, delikatne otwarcie pudełeczka, a w nim blask wszystkich wspólnych chwil!

 

Wyjątkowy upominek

Zadbaj o wyjątkowe o wyjątkowe upominki dla bliskich. Klasyczne perły dla mamy, nowoczesny naszyjnik dla siostry, modne spinki dla partnera, elegancki zegarek dla taty, a może bransoletka z kamieniami szlachetnymi dla ukochanej babci? Możliwości jest nieskończenie wiele.

Biżuteria w Świątecznej Cenie

Prezenty last-minute? Odkryj Biżuterię w Świątecznej Cenie w Salonach YES oznaczoną malinowym kolorem. Delikatne serce czy znak nieskończoności podkreślą wagę Waszej relacji lub… będą jej doskonałym początkiem! Złoto w połączeniu z diamentami to już świąteczny klasyk. Nie czekaj i upoluj najbardziej popularne wzory do -50%.

Miłosne wyznanie

Magiczna atmosfera świąt sprzyja miłosnym wyznaniom. Migoczące światła lampek, rozluźniająca, klimatyczna muzyka i rodzina oraz przyjaciele wokół tworzą niepowtarzalną okazję do zadania tego jednego pytania! Niekwestionowaną ikoną zaręczyn są pierścionki z diamentem. Od minimalistycznych wzorów z pojedynczym kamieniem po bogato zdobione - żywy ogień diamentu podkreśli siłę Waszego niegasnącego uczucia. Ostatnie królewskie zaręczyny i ślub przypomniały również o tradycji wręczania innych barwnych kamieni szlachetnych. Imponujący szafir zachwycał na dłoni Księżnej Diany i Kate Middleton. Cały świat zakochał się też w pierścionku z akwamarynem, który książę Harry podarował Meghan, obecnej żonie, w prezencie ślubnym. Topaz, kwarc, szmaragd czy ametryn będą równie zjawiskowym pomysłem na zwieńczenie Waszego związku.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze