fbpx

„Potęga teraźniejszości” Eckhart Tolle. Poleca Łukasz Luc Rostkowski

Potęga teraźniejszości Eckhart Tolle. Poleca Łukasz Luc Rostkowski

Przez dwa lata mały człowiek przesiadywał na ławce w parku. Ludzie mijali go, pogrążeni we własnych myślach. Pewnego dnia ktoś zadał mu pytanie.
L.U.C_1W następnych tygodniach coraz więcej ludzi przychodziło i stawiało mu pytania. Po pewnym czasie rozniosła się wieść, że ten człowiek jest kimś niezwykłym, kimś, kto odkrył coś, co sprawia, że życie nabiera sensu, staje się pełnią. Ta historia wydarzyła się naprawdę, a jej bohater nazywa się Eckhart Tolle. Jego pierwsza książka – Potęga teraźniejszości – uczyniła go sławnym na całym świecie.

źródło opisu: galaktyka.com.pl

Widać ślady użytkowania, bez uszkodzeń. Na stronie tytułowej dedykacja pisana własnoręcznie przez Łukasza Rostkowskiego:L.U.C_2

Zawarta tu wiedza i strumień świadomości były dla mnie kołem ratunkowym przez wiele miesięcy dryfowania w zimnym oceanie depresji i samotności. To była linia rzucona przez przyjaciół, którą podciągnąłem się do gruntu, ale to wielka mądrość na każdy moment życia.

fot. Łukasz Gawroński
fot. Łukasz Gawroński


Łukasz L.U.C Rostkowski: kompozytor, autor tekstów, wokalista, performer, magister prawa oraz reżyser. Zdobył wiele nagród (m.in. Paszport Polityki, Yach, Mateusze Trójki, Gwarancje TVP Kultury, Fryderyki). Założył Kanał Audytywny. W 2014 r. wydał „REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie”.

 

 

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI

Zebrane środki trafią do Oddziału Bajka – Wędrującej Szpitalnej Biblioteki. Akcja, zainicjowana przez miesięcznik Zwierciadło, wspiera Fundację „Serdecznik” w zakupie książek dla dziecięcych oddziałów. Każdy może wylicytować książkę na aukcji charytatywni.allegro.pl i wspomóc dzieci.
allegro.png

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze