1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Czy Adele znów zaśpiewa w Bondzie?

Czy Adele znów zaśpiewa w Bondzie?

mat.pras.
Dziennik Daily Star przypuszcza, że wokalistka ponownie pojawi się na ścieżce dźwiękowej najnowszego filmu o przygodach 007. Premiera „Spectry” odbędzie się na początku listopada 2015.

[embed]http://youtu.be/7HKoqNJtMTQ[/embed]

Adele wykonała piosenkę przewodnią do ostatniego (dotychczas) filmu o Bondzie, „Skyfall”. Wkrótce po premierze utwór trafił na czoło list przebojów, a w 2013 został nagrodzony Oscarem dla najlepszej piosenki. Podczas tej samej gali Oscarów wokalistka zaśpiewała go zresztą po raz pierwszy na żywo. Oba wykonania (filmowe i podczas gali) cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem na You Tube.

Gdyby spekulacje się potwierdziły, Adele byłaby pierwszą wykonawczynią dwóch kolejnych piosenek przewodnich w filmach o agencie jej królewskiej mości. Brytyjska gazeta dodaje, że po sukcesie „Skyfall” byłaby to olbrzymia presja dla wokalistki, ale z pewnością olbrzymia korzyść i dla niej, i dla „Spectry”. Fani Adele czekają od 4 lat na jej nową płytę. Album „21” (drugi w jej karierze) zdobył m.in. dwie nagrody Grammy i sprzedał się w ponad 30-milionowym nakładzie na całym świecie.

„Spectra” trafi do kin 6 listopada. Rolę Bonda gra w dalszym ciągu Daniel Craig (poprzednio: „Casino” Royal, 2006; „007 Quantum of Solace”, 2008; „Skyfall,” 2012). Partnerują mu m.in. Monica Bellucci, Christoph Waltz (Oscary za „Django” i „Bękarty wojny”), Léa Seydoux („Życie Adeli – Rozdział 1 i 2” ). W roli M zobaczymy Ralpha Fiennesa.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze