1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Sięgnij po swoje idealne proporcje… z Lipolife 3g

Sięgnij po swoje idealne proporcje… z Lipolife 3g

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
26 stycznia 2017 r. odbyła się konferencja prasowa pt. ,,Sięgnij po swoje idealne proporcje… z LipoLife 3G” organizowana przez ITP S.A., w siedzibie firmy przy ulicy Domaniewskiej 37 w Warszawie. Podczas konferencji swoją premierę miała innowacyjna technologia LipoLife 3G - służąca do liposukcji laserowej, dająca możliwość przeszczepu tkanki tłuszczowej i wykorzystania własnych komórek tłuszczowych do modelowania ciała i twarzy. Podczas spotkania z przedstawicielami mediów oficjalnie ogłoszono także powstanie nowej dywizji firmy – ITP SURGICAL.

Konferencja rozpoczęła się od przedstawienia zaproszonych gości oraz wprowadzenia w tajniki  organizacyjne nowego oddziału firmy ITP. S.A.. Wstęp poprowadziła Dyrektor ITP SURGICAL Barbara Dąbrowska-Gur. Nowy oddział ITP Surgical ma skupiać i dostarczać na rynek Polski najnowocześniejsze technologie dedykowane różnym obszarom medycyny, w tym chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, dermatologii, ginekologii, urologii, laryngologii i ortopedii.

Pierwszą z wprowadzanych na rynek technologii, pod szyldem ITP SURGICAL, jest LipoLife 3G. Hasłem przewodnim tej technologii oraz konferencji było przesłanie „Sięgnij po swoje idealne proporcje…”, prezentowane podczas spotkania w asyście pięknych aktów by zwrócić szczególną uwagę na indywidualne podejście do spraw proporcji. Zaproszeni eksperci, reprezentujący zarówno środowisko medyczne jak również inne dziedziny życia społecznego, przedstawiali różnorodne podejście do tematu proporcji, kanonów piękna, dyskutowali na temat kreowania idealnego wyglądu by finalnie odpowiedzieć na pytanie czy coś takiego istnienie.

Barbara Pasek, dziennikarka młodego pokolenia, opowiedziała i zaprezentowała jak zmieniała się perspektywa proporcji na przełomie ostatnich lat w świecie mediów. Bardzo ciekawym punktem spotkania była dyskusja z ekspertami Dr Iloną Osadowską i Dr Marcinem Sierocińskim, chirurgami, pracującymi z technologią LipoLife 3G, o dążeniach swoich pacjentów w osiąganiu idealnych proporcji. Dr Osadowska opowiedziała o tym w jaki sposób LipoLife 3G pozwala na modelowane sylwetki, oraz z jakimi wątpliwościami zmagają się pacjenci.

Swoje doświadczenia zaprezentowała także Katarzyna Błażejewska-Stuhr, dietetyk kliniczny i psychodietetyk, która opowiedziała o swoich pacjentach i ich marzeniach o idealnych proporcjach. Ile jesteśmy w stanie zdziałać dietą, a kiedy po pomoc należy zwrócić się w inne miejsce, oraz czy liposukcja to rozwiązanie, które pozwoli zapomnieć o diecie?

Podsumowanie leżało w rękach doktora Sierocińskiego, który przybliżył techniczne aspekty samego urządzenia, zabiegu, zwracając szczególną uwagę jak cudownym rozwiązaniem jest własny tłuszcz w modelowaniu ciała (piersi, pośladki), czy twarzy (odmładzanie, wypełnianie), oraz jaką wartość mają komórki macierzyste.

LipoLife 3G to technologia trzeciej generacji, która pozwala sięgnąć po swoje idealne proporcje, dzięki redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji, ujędrnieniu skóry poddawanej zabiegowi oraz dająca możliwość przeszczepienia tkanki tłuszczowej w wybrany obszar- podczas jednego zabiegu! Rewolucja? Bezapelacyjnie.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze