1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Wydawnictwo W.A.B. szuka testera kryminałów i thrillerów! Jest tylko jeden warunek...

Wydawnictwo W.A.B. szuka testera kryminałów i thrillerów! Jest tylko jeden warunek...

Kochasz czytać książki? Lubisz kryminały i thrillery? Okazuje się, że Wydawnictwo W.A.B. ma dla Ciebie pracę marzeń! ZOSTAŃ TESTERKĄ/TESTEREM KRYMINAŁÓW I THRILLERÓW!

Z okazji premiery thrillera „Lissy” Luki D’Andrei Wydawnictwo W.A.B. ma gratkę dla wszystkich moli książkowych! A szczególnie dla tych, którzy kryminały łykają seriami, a thrillery wywołują u nich szybsze bicie serca.

Do zadań testerki lub testera kryminałów będzie należał tygodniowy pobyt w górach, lektura jednego thrillera lub kryminału – wskazanego przez wydawnictwo - dziennie oraz przekazywanie w formie elektronicznej swoich rekomendacji.

Jest tylko jeden warunek: kandydatów i kandydatki zachęca się do lektury „Lissy” – jednego z najlepszych thrillerów tego sezonu, powieści która jest nieprzewidywalna, szalona i porywająca. Poczujecie, że zło może przybierać różne oblicza… Ten thriller zmrozi Wasze serca! A po lekturze książki prosimy o przysłanie autorskiej recenzji (razem z CV) na adres wskazany w ogłoszeniu.

Wydawnictwo W.A.B. zaprasza do zapoznania się ze szczegółami ogłoszenia oraz do aplikowania na to jedyne w Polsce stanowisko idealne dla miłośników czytania!

Link do filmu z treścią ogłoszenia: 

" target="_blank" rel="noopener">

Link do ogłoszenia: 

CV oraz autorską recenzję „Lissy” prosimy wysyłać na adres lissy@gwfoksal.pl, w tytule maila prosimy wpisać „Testerka / tester thrillerów”

Czekamy do końca października.

Testerka lub tester kryminałów zostanie wyłoniony do końca listopada.

 

„Lissy”

Luca D’Andrea

Premiera 3 października 2018 r.

Tłum. Andrzej Szewczyk

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze