1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Ania Dąbrowska w Klubie Stodoła

Ania Dąbrowska w Klubie Stodoła

Już 3 kwietnia w warszawskim Klubie Stodoła wystąpi Ania Dąbrowska. To doskonała okazja do tego, by usłyszeć unikatową artystkę na żywo. Bilety można nabyć już teraz na stronie empikbilety.pl w cenie 86 złotych.

Już 3 kwietnia w warszawskim . To doskonała okazja do tego, by usłyszeć unikatową artystkę na żywo. Bilety można nabyć już teraz na stronie empikbilety.pl w cenie 86 złotych.

Koncert Ani Dąbrowskiej

W zeszłym roku koncerty Ani Dąbrowskiej wyprzedały się w ekspresowym tempie. Po niekwestionowanym sukcesie, artystka powraca do warszawskiej Stodoły. Wystąpi na deskach klubu 3 kwietnia, lecz bilety można nabyć już teraz. Warto się pospieszyć, bowiem ich pula bardzo szybko topnieje. Trzeba pamiętać, że pożądane koncerty szybko się wyprzedają. By mieć pewność, że bilet pochodzi z legalnego źródła, warto kupić je na stronie empikbilety.pl.

Ania Dąbrowska to artystka, która zaistniała na rynku muzycznym wiele lat temu. Jest jednocześnie wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i producentką. W swoim dorobku ma siedem płyt, z których dosłownie każda pokryła się platyną. Jest to idealnym potwierdzeniem talentu i charyzmy piosenkarki. Unikatowe melodie, chwytliwe teksty utworów, przepiękny wokal trafiają do serc słuchaczy w Polsce. Dąbrowska ma na swoim koncie ponad 500 000 sprzedanych płyt. Otrzymała również 9 Fryderyków oraz wiele nagród branżowych.

Jeden z jej najnowszych singli “Serce nie sługa” opowiada historię dwojga ludzi, którzy idealnie do siebie pasują, jednak nie mogą się przełamać, by podjąć ostateczny krok i być razem. Nie wiedzą, czy jest to przyjaźń, czy może coś więcej. Utwór zwraca również uwagę na to, że często w życiu stajemy przed dylematem, czy osoba, do której nas ciągnie, jest na pewno tą jedyną. Utwór Ani Dąbrowskiej to piosenka o miłości, która czeka za rogiem, ale nie możemy jej dostrzec. Sama wokalistka podkreśla, że czasami potrzeba czasu i dojrzałości, by dostrzec, a następnie docenić prawdziwe uczucie. “Serce nie sługa” nawiązuje do filmu o tym samym tytule. Muzyczne love story w wykonaniu piosenkarki to prawdziwa uczta dźwięków.

Ania Dąbrowska na żywo

jest popularnym miejscem koncertowym. Warto udać się do niego 3 kwietnia na koncert Ani Dąbrowskiej. Bilety można zakupić wygodnie online. Bez wątpienia usłyszenie wokalistki na żywo będzie wspaniałym przeżyciem. Czarodziejka dźwięków o charyzmatycznym wokalu tworzy na swoich koncertach nietuzinkową aurę. Każdy, kto miał okazję uczestniczyć w takim widowisku, z pewnością tego nie zapomni. Jeśli jeszcze nie słyszeliśmy Ani Dąbrowskiej na żywo, istnieje ku temu doskonała okazja - już 3 kwietnia w klubie Stodoła!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze