1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Oficjalny zwiastun trzeciego sezonu "The Crown"

Oficjalny zwiastun trzeciego sezonu "The Crown"

fot. materiały prasowe Netflix
"The Crown" to jeden z najpopularniejszych seriali dostępnych na Netfliksie. Biograficzna historia królowej Elżbiety II stała się hitem i szybko podjęto decyzję o kręceniu kolejnych sezonów. W najnowszej, trzeciej serii w role głównych bohaterów wcielą się nowi aktorzy - Claire Foy zostanie zastąpiona Olivią Colman, natomiast rolę księcia Filipa zagra Tobias Menzies. Do obsady dołączyła także Helena Bohnam Carter, która zagra siostrę królowej, księżniczkę Małgorzatę.

W trzecim sezonie "The Crown" królowa Elżbieta i jej rodzina walczą by sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającej się Wielkiej Brytanii. Od paranoi z czasów zimnej wojny, przez erę odrzutowców i wypraw w kosmos, przez entuzjazm lat 60. i pozostałości lat 70. - Elżbieta II i rodzina królewska muszą dostosować się do nowego, bardziej wyzwolonego, ale i bardziej burzliwego świata.

Podobno, w najnowszym sezonie pojawi się także... księżna Diana. Choć historia jej postaci ma zostać zgłębiona dopiero w kolejnej odsłonie serialu, już teraz będziemy mogli zobaczyć pierwsze wzmianki na jej temat.

W sieci pojawił się własnie oficjalny zwiastun nadchodzącego sezonu, który będzie dostępny na platformie Netflix już 17 listopada. Nie możemy się doczekać!

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze