1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Oficjalny zwiastun trzeciego sezonu „The Crown”

fot. materiały prasowe Netflix
"The Crown" to jeden z najpopularniejszych seriali dostępnych na Netfliksie. Biograficzna historia królowej Elżbiety II stała się hitem i szybko podjęto decyzję o kręceniu kolejnych sezonów. W najnowszej, trzeciej serii w role głównych bohaterów wcielą się nowi aktorzy - Claire Foy zostanie zastąpiona Olivią Colman, natomiast rolę księcia Filipa zagra Tobias Menzies. Do obsady dołączyła także Helena Bohnam Carter, która zagra siostrę królowej, księżniczkę Małgorzatę.

W trzecim sezonie "The Crown" królowa Elżbieta i jej rodzina walczą by sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającej się Wielkiej Brytanii. Od paranoi z czasów zimnej wojny, przez erę odrzutowców i wypraw w kosmos, przez entuzjazm lat 60. i pozostałości lat 70. - Elżbieta II i rodzina królewska muszą dostosować się do nowego, bardziej wyzwolonego, ale i bardziej burzliwego świata.

Podobno, w najnowszym sezonie pojawi się także... księżna Diana. Choć historia jej postaci ma zostać zgłębiona dopiero w kolejnej odsłonie serialu, już teraz będziemy mogli zobaczyć pierwsze wzmianki na jej temat.

W sieci pojawił się własnie oficjalny zwiastun nadchodzącego sezonu, który będzie dostępny na platformie Netflix już 17 listopada. Nie możemy się doczekać!

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze