1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

„Kwarantanna na na” – polscy artyści koncertują i niosą pomoc

„Kwarantanna na na” to kolejna akcja mająca na celu pomoc tym, którzy przebywają w izolacji.
„Kwarantanna na na” to kolejna akcja polskich muzyków polegająca na koncertach live z ich własnych domów. Tym razem przyszła pora na artystów z wytwórni Kayax – Krzysztofa Zalewskiego, Mery Spolsky oraz duet KARAŚ/ROGUCKI. 

„Kwarantanna na na” to projekt będący częścią facebookowej akcji #WspieramZDomu, mającej na celu niesienie pomocy tym, którzy w trudnym czasie ogólnonarodowej kwarantanny najbardziej jej potrzebują. Wraz ze Szlachetną Paczką oraz polskimi muzykami – Krzysztofem Zalewskim, Mery Spolsky i duetem KARAŚ/ROGUCKI, Facebook postanowił zorganizować serię kameralnych koncertów live z domów znanych artystów, aby w obliczu obecnej sytuacji wspomóc osoby starsze i samotne, które nie radzą sobie z powodu izolacji.

„Po co? Żeby pobyć razem. Żeby posłuchać ulubionego wykonawcy. Żeby na chwilę zapomnieć. Żeby nie czuć się samotnie. Żeby poczuć, że nie tylko my utknęliśmy w naszym mieszkaniu”

Wszystkie koncerty transmitowane są na platformie Facebook app. Najbliższy odbędzie się już w środę 1 kwietnia – wtedy na wirtualnej scenie pojawi się Mery Spolsky. Na kolejny występ, tym razem wyjątkowego duetu KARAŚ/ROGUCKI, organizatorzy zapraszają w piątek 3 kwietnia. Koncerty rozpoczynają się o godzinie 18:00.

Pierwszy występ w ramach „Kwarantanna na na” już za nami. W poniedziałek 30 marca ze swojego domu zagrał Krzysztof Zalewski.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze