1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

„The Last of Us” najchętniej oglądaną produkcją w historii HBO Max

Bella Ramsey jako Ellie w serialu „The Last of Us” (Fot. materiały prasowe)
Bella Ramsey jako Ellie w serialu „The Last of Us” (Fot. materiały prasowe)
„The Last of Us” jest najchętniej oglądaną produkcją w historii serwisu HBO Max w Polsce i w całej Europie. Wszystkie odcinki serialu są już dostępne na platformie.

Tuż po premierze ostatniego odcinka „The Last of Us” platforma HBO Max poinformowała, że serial został najchętniej oglądaną produkcją w historii serwisu zarówno w Europie, jak i w Polsce.

„The Last of Us” to serial HBO Original oparty na znanej na całym świecie i cenionej przez graczy i krytyków grze wideo o tym samym tytule, opracowanej przez Naughty Dog dla platform Playstation. Akcja serialu rozgrywa się 20 lat po zniszczeniu cywilizacji przez globalną pandemię. Joel (Pedro Pascal), zahartowany w bojach ocalały, przejmuje opiekę nad 14-letnią Ellie (Bella Ramsey), która może być ostatnią nadzieją ludzkości. Pozornie proste zadanie przeradza się w brutalną i wzruszającą podróż, gdy tych dwoje, przemierzając Stany Zjednoczone, zaczyna polegać na sobie, by przeżyć.

Pedro Pascal jako Joel w serialu „The Last of Us” (Fot. materiały prasowe) Pedro Pascal jako Joel w serialu „The Last of Us” (Fot. materiały prasowe)

Serial „The Last of Us” został napisany i wyprodukowany przez Craiga Mazina i Neila Druckmana. Jest koprodukcją z Sony Pictures Television. Producentami wykonawczymi są: Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan i Rose Lam.

Produkcja powróci z drugim sezonem, którego producentami również będą Craig Mazin i Neil Druckman.

Źródło: materiały prasowe

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze