1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Spotkanie autorskie Katarzyny Miller

Spotkanie autorskie Katarzyny Miller

Już w najbliższy czwartek, 19 kwietnia, Katarzyna Miller spotka się z czytelnikami. Traffic Club, godz.18.

Właśnie ukazały się dwie nowe książki Katarzyny Miller: audiobook „Nie bój się życia” i  zbiór felietonów „Królowe życia”. Autorka podpowiada  swoim czytelniczkom pełne optymizmu sposoby jak uwierzyć we własną wartość, jak nie bać się życia a wręcz jak czerpać z niego radość. Opowiadając o doświadczeniach swoich pacjentów, przyjaciół i znajomych, autorka pomaga stawiać czoła rozmaitym lękom.  Przekonuje, że najistotniejsze w życiu to nie bać się być egoistką, nie bać się śmiechu i miłości. Nie bać się życia i zostać jego Królową!

Wielu rzeczy, których życie nam dostarcza, w ogóle  nie chcemy, udajemy że ich nie ma , uciekamy przed nimi, a przede wszystkim, boimy się. Starości i starzenia się, śmierci i umierania, choroby, ubóstwa, zdrady, osamotnienia, porażki, błędu, braku wygranych, krytyki, odrzucenia, bezradności… Będę  w tym miejscu dzielić się z Wami swoją wiedzą o tych lękach. Ogromnie mi zależy na tym, żebyśmy je szanowali, ale nie ulegali im, liczyli się z nimi, umieli je nazwać i przeżyć, ale nie byli ich ofiarami. (…) Można mieć miłość, pieniądze, zdrowie, rodzinę i zewnętrzne bezpieczeństwo, ale jeśli czujemy lęk – zje on radość i zadowolenie ze wszystkiego – pisze Katarzyna Miller

Kiedy pokochamy życie w każdym jego aspekcie, łatwiej będzie nam zostać jego Królową, nawet wbrew przeciwnościom losu! Katarzyna Miller przekonuje każdego niedowiarka, że to możliwe. Królową życia może zostać każda z nas. W każdej chwili swojego życia. Odnajdując siłę w sobie samej. Każda z nas może zapanować nad swoim życiem i czerpać z niego radość. Dowodem na to są opowieści o kobietach, które to zrozumiały. Ala, Dorota, Krysia, Ula, Teresa… One zostały królowymi życia. A ich historie niech staną się inspiracją dla innych kobiet.

Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie te­rapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Wykładowczyni na podyplo­mowych Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka książek „Nie bój się życia, „Kup kochance męża kwiaty" oraz trzech tomików wierszy: „ Stołeczek", „Ból jest je­dwabiem" oraz „Fontanna miłości". Współautorka „Bajek rozebranych" (z Ta­tianą Cichocką), „Chcę być kochana tak jak chcę"."Rozmowy terapeutyczne" (z Ewą Konarowską), „Być kobietą i nie zwariować" (z Moniką Pawluczuk). Na stałe związana z miesięcznikiem „Zwierciadło”. Układa piosenki (teksty i muzykę) i sama je śpiewa.
 

Książki do kupienia w naszej księgarni.

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze