1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Nowa obsada, inna forma, kultowa historia – „Pan i pani Smith” wracają na ekrany

Kadr z serialu „Pan i pani Smith” (Fot. materiały prasowe)
Kadr z serialu „Pan i pani Smith” (Fot. materiały prasowe)
Po premierze w 2005 roku film „Pan i pani Smith” intrygował nie tylko dzięki wciągającej historii pełnej akcji, ale też (a może przede wszystkim?) tym, że w rolach głównych wystąpili Angelina Jolie i Brad Pitt, którzy stworzyli hipnotyzujący ekranowy duet, będąc wówczas w związku także prywatnie. Teraz historia z filmu wraca w nowej odsłonie i z inną obsadą. Czy uda jej się powtórzyć sukces pierwowzoru?

Większość z nas z pewnością dobrze pamięta genialny aktorski i wówczas życiowy duet z komedii akcji Douga Limana „Pan i pani Smith” z 2005 roku. Angelina Jolie i Brad Pitt wcielili się w nim w role płatnych zabójców pracujących dla dwóch tajnych agencji, którzy niespodziewanie dostają zlecenie zabicia siebie nawzajem. Teraz uwielbiana przez widzów historia filmowa wraca w formie serialu – z zupełnie inną obsadą, zmienioną fabułą i stworzona przez nowych twórców. O szczegółach poinformowała platforma Prime Video, oficjalny dystrybutor serialu.

W nowej wersji „Pan i pani Smith” dwójka samotnych nieznajomych dostaje pracę w tajemniczej agencji szpiegowskiej, która oferuje im wspaniałe życie w bogactwie, podróże po świecie i wymarzoną kamienicę na Manhattanie. Haczyk? Nowa tożsamość w zaaranżowanym małżeństwie jako państwo John i Jane Smith. Teraz John i Jane, będący w związku małżeńskim, co tydzień podejmują ryzykowną misję, jednocześnie mierząc się z trudnościami w relacji. Ich historia staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy pojawia się między nimi prawdziwe uczucia. Co okaże się bardziej ryzykowne: szpiegostwo czy małżeństwo?

Kadr z serialu „Pan i pani Smith” (Fot. materiały prasowe)
Kadr z serialu „Pan i pani Smith” (Fot. materiały prasowe)

W tytułowych rolach zobaczymy Mayę Erskine oraz Donalda Glovera, który jest również reżyserem serialu. Showrunnerką produkcji i producentką wykonawczą jest Francesca Sloane. W obsadzie, obok Donalda Glovera i Mayi Erskine, zobaczymy także: Michaela Coela, Johna Turturro, Paula Dano, Wagnera Moura oraz Parker Posey.

Premiera serialu „Pan i pani Smith” na platformie Prime Video zaplanowana jest na 2 lutego 2024 roku.

Kadr z serialu „Pan i pani Smith” (Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze