fbpx

Maciej Stuhr na targach książki

Maciej Stuhr na targach książki
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć

Spotkanie z Autorem zbioru felietonów
„W krzywym zwierciadle” zgromadziło ponad 200 Czytelników.

Ponad dwieście osób przyszło na spotkanie z Maciejem Stuhrem na stoisku Wydawnictwa Zwierciadło podczas Warszawskich Targów Książki 2013.

Aktor – na targach w roli autora zbiorów felietonów „W krzywym zwierciadle” poproszony o wrażenia, stwierdził: „Ciekawe i niezwykle dla mnie nobilitujące doświadczenie znaleźć się na targach książki, po raz pierwszy jako autor jednej z nich. Zwłaszcza gdy widziałem niekończącą się kolejkę czytelników, którzy chcieli się ze mną spotkać. Intrygująca też wydała mi się zbitka świata literatury z nowoczesnością Stadionu Narodowego. Nietypowe, ale ciekawe połączenie. Być może byli tacy jak moja córka, którzy przy tej okazji zwiedzili Stadion po raz pierwszy. Kto wie, może i jakiegoś kibica udało się namówić na spotkanie z ciekawą książką?!”

Najwytrwalsi czytelnicy pojawili się aż dwie godziny wcześniej, a na kwadrans przed zapowiedzianym terminem na Autora czekało już blisko sto osób, wiele z nich z kilkoma egzemplarzami książki – z prośbą o dedykacje także dla nieobecnych.

W krzywym zwierciadle” do kupienia w naszej księgarni.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze