fbpx

Penelope Cruz ponownie u Almodóvara

Penelope Cruz ponownie u Almodóvara
materiały prasowe

Padł ostatni klaps na planie 19. filmu w karierze Pedro Almodóvara. Najnowszy film będzie nosił tytuł „Przelotni kochankowie” i zagrają w nim największe gwiazdy hiszpańskiego kina: Penélope Cruz, Antonio Banderas, Cecilia Roth i Javier Cámara.

materiały prasowe

„Przelotni kochankowie” to zwariowana komedia o pewnym feralnym locie do Meksyku. Pod wpływem wizji nieuchronnie zbliżającej się katastrofy lotniczej, znajdujący się w samolocie pasażerowie, ale i personel pokładowy, postanawiają wyznać sobie najbardziej wstydliwe sekrety i wyjawić skrywane fantazje erotyczne…

Podczas okresu zdjęciowego Almodóvar dzielił się informacjami z planu, a także przeprowadził wywiad… ze sobą. – Bardzo zabawny – tak odpowiada samemu sobie na pytanie, jaki jest jego nowy film. – Jego akcja dzieje się 10 000 metrów nad ziemią. Gdy spojrzy się w dół widać głównie chmury – opowiada Almodóvar Almodóvarowi. – Gdy tylko pojawiał się choćby odległy cień rzeczywistości: celebryci, bezrobotni, podwyżka podatku VAT, protesty przeciwko rządowi cyfrowo dorzucałem jeszcze trochę chmur, żeby to wszystko zasłonić. Z premedytacją odleciałem od rzeczywistości, wszystko w moim nowym filmie jest fikcją – dodaje. Film ten ma być powrotem Almodóvara do najbardziej szalonego okresu w twórczości.

Premiera „Przelotnych kochanków” spodziewana jest na wiosnę 2013 roku.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze