Konkurs: Wygraj bilety na koncert Estas Tonne Integration Tour! (WYNIKI)

Konkurs: Wygraj bilety na koncert Estas Tonne Integration Tour! (WYNIKI)
fot. materiały prasowe

Po czterech udanych koncertach w marcu 2018 roku ukraiński gitarzysta Estas Tonne wraca do Polski! W kwietniu 2019 będzie można ponownie spotkać się z nim w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku oraz Warszawie.

 

Estas Tonne to światowej sławy gitarzysta-wirtuoz, który tworzy muzykę pełną duchowej treści. Urodził się na Ukrainie, a swoją muzyczną drogę rozpoczął grając na ulicach. Mieszkał w Izraelu, USA, Niemczech, Austrii i Holandii. Dzisiaj koncertuje na całym świecie, znany jako muzyk-podróżnik, który oferuje światu muzykę pełną wzniosłości, charyzmy, mocy i ekspresyjności. Estas tworzy pomost pomiędzy człowiekiem, a Wyższą Jaźnią. Kreuje przestrzeń, która pozwala poczuć swobodę oraz doświadczyć transformacji.

Dla Estasa muzyka nie jest celem samym w sobie, ale narzędziem, które może wydobyć na wierzch ludzką zdolność do poznania samych siebie i otaczającej nas rzeczywistości.
Fuzja klasycznej struktury, techniki Flamenco, korzeni Cyganów, cech latynoskiego i elektronicznego brzmienia – cała ta różnorodność stylów pojawia się inaczej podczas każdego występu, ale zawsze w wyjątkowej formie i melodii.

 

Zapraszamy do konkursu!

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z 4 podwójnych biletów na koncert Estas Tonne Integration Tour 2019 w Krakowie (9 kwietnia, Filharmonia), Poznaniu (11 kwietnia, Aula Artis), Gdańsku (13 kwietnia, Filharmonia Gdańsk) lub Warszawie (15 kwietnia, Teatr Polski). Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jakie uczucia i emocje towarzyszą ci, kiedy słuchasz muzyki Estas Tonne?

W tytule maila należy wpisać „Konkurs: Estas Tonne”, a w treści miasto koncertu: Kraków, Poznań, Gdańsk lub Warszawa.

Co trzeba zrobić?
1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 22.03.2019 – 05.04.2019
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin konkursu
4. Nagrody w formie podwójnych biletów na koncert Estas Tonne trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi

 

Laureaci konkursu:
KRAKÓW – Urszula K.
POZNAŃ – Lucyna G.
GDAŃSK – Dorota A.
WARSZAWA – Michał N.

 

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze