fbpx

„Dekalog szczęścia”, Beata Pawłowicz – nowość Wydawnictwa Zwierciadło

Dekalog szczęścia Beata Pawłowicz
Zwierciadło

Książka dziennikarki magazynu Zwierciadło to dziesięć rozmów z wyjątkowymi psychologami, terapeutami, coachami. Katarzyna Miller opowiada o radości życia, która jest możliwa, nawet gdy samotność dokucza. Wojciech Eichelberger tłumaczy, jak cieszyć się z upływającego czasu.

Dekalog szczęścia Beata Pawłowicz
Zwierciadło

Maria Rotkiel radzi jak znaleźć własny przepis na szczęście. Z książki czytelnicy dowiedzą się także jak kochać szczęśliwie, nie martwić się o pieniądze i znaleźć więcej radości w byciu rodzicem. Miłosz Brzeziński pomaga upolować szczęście w godzinach pracy, Jagna Ambroziak znaleźć je w przyjaźni, zaś Krzysztof Korona opowiada, jak odkryć uroki intymności we dwoje.

Wszyscy rozmówcy mówią szczerze, z serca, bo jak inaczej mówić o szczęściu? To nie tylko wybitni specjaliści, ale wyjątkowi ludzie. Czasem są politycznie niepoprawni, lecz mówią o szczęściu, którego doświadczyli na własnej skórze.

– Co powiedzieć o sobie w książce o szczęściu? – mówi Beata Pawłowicz. – Szczęściem było dla mnie studiowanie kulturoznawstwa w rodzinnym Wrocławiu. Szczęściem jest poezja i trzy tomiki moich wierszy. Szczęściem jest psychologia, bo dzięki niej zrozumiałam siebie i znalazłam przyjaciół. Szczęśliwym miejscem na Ziemi dla mnie i mojego męża, Konrada, okazała się Warszawa.

Książka do kupienia w naszej księgarni.