fbpx

Ørganek w Nowym Świecie – nowy projekt Tomasza Organka

Ørganek w Nowym Świecie
Ørganek w Nowym Świecie (Fot. materiały prasowe Mystic Production)

„Może będzie nas mniej, ale to nie znaczy, że nas nie zauważą. Może będzie ciszej, ale to nie znaczy, że nas nie usłyszą. Może zabrzmimy inaczej, ale to nie znaczy, że nie powiemy Wam tego, co zawsze” – mówi Tomasz Organek zapowiadając nowy projekt swojego zespołu.

Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu i zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Przed nami podróż w nieznane, zupełnie nowy etap. Także dla artystów, którzy musieli zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń i przearanżować oswojony już świat. Jednym z nich jest Tomasz Organek, który startuje właśnie z nowym projektem Ørganek w Nowym Świecie. Artysta zaprezentuje nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu Ørganek, nowe elektro-akustyczno-gitarowe brzmienia, nowe miejsca i nowy język.

„Może będzie nas mniej, ale to nie znaczy, że nas nie zauważą. Może będzie ciszej, ale to nie znaczy, że nas nie usłyszą. Może zabrzmimy inaczej, ale to nie znaczy, że nie powiemy Wam tego, co zawsze. Damy sobie radę. Poczekamy. Jesteśmy cierpliwi. Spotkamy się w nowym lepszym świecie” – mówi Tomasz Organek zapowiadając projekt.

Projekt rozpocznie koncert w Radiu Nowy Świat w piątek 28 sierpnia o godz. 19:00.