fbpx

Oto zwiastun zapowiadający czwartą część „Domu z papieru”

Oto zwiastun zapowiadający czwartą część Domu z papieru
Kadr z serialu "Dom z papieru" fot. materiały prasowe Netflix

Jedną z największych niespodzianek tegorocznego Brazil Comic Con Experience było ogłoszenie 4 sezonu jednego z najpopularniejszych seriali emitowanych na platformie Netflix – „Dom z papieru”. Premiera czwartego sezonu hiszpańskiej produkcji odbędzie się w piątek 3 kwietnia 2020.

Historia grupy przestępców na czele z tajemniczym Profesorem zachwyciła miliony widzów na świecie. Po dwóch pierwszych sezonach opowiadających historię napadu na hiszpańską mennicę serial cieszył się takim zainteresowaniem, że postanowiono o kontynuacji historii Profesora, Tokio, Denvera i innych.

Kolejny sezon opowiadał o tym, co wydarzyło się jakiś czas po napadzie, gdy Profesor otrzymał wiadomość o tym, że jeden z członków ekipy został zatrzymany. Jedyną szansą na uratowanie go i utrzymanie w tajemnicy miejsca pobytu pozostałych uczestników było wspólne zaplanowanie kolejnego napadu – największego, jaki można sobie wyobrazić.

Kontynuacje historii grupy przyjaciół zapowiedziano na 3 kwietnia 2020 roku i już teraz udostępniono film zapowiadający nadchodzący sezon.