1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Mars w Strzelcu - łowca przygód

Mars w Strzelcu - łowca przygód

123rf
123rf
Charakteryzuje go zmienność, szybkość, wyrazistość, optymizm, zamiłowanie do sportu. Wołają go ekstremalne przygody oraz zabawa. W jego towarzystwie lecą iskry, bo ten mężczyzna ma w sobie ogień i jest dziki. Mówią, że jest podrywaczem.

Mars w Strzelcu obdarza zamiłowaniem do ryzyka, skłonnością do przesady, bezpośredniością. Taka jesteś - gorąca, popędliwa, idealistyczna, wesoła. Szukasz kompana do zabawy ale też mężczyzny, który będzie wyznawał te same wartości co ty. Jego szalona energia nie wyklucza męskości, siły, muskułów, fizycznej sprawności.

Czego pragniesz? Zmienności, ale również uczciwości. Ognia, wyrazistości, podróży. Twoje serce podbije entuzjasta, ryzykant, ktoś optymistyczny i pełen wiary, ktoś kierujący się impulsami. Strzelec jest jakością tożsamą z planetą Jowisz. Największą, ekspansywną, przynoszącą dobrobyt. Taki jowiszowy Mars ma nienasycony apetyt na życie. Dlatego twój męski ideał rozpiera energia i ognisty temperament. Jest duszą towarzystwa, jak ryba w wodzie czuje się na imprezach. Ma fajne poczucie humoru i lubi się śmiać. Nie ma w sobie niczego z dyplomaty ani manipulanta. Prosto z mostu mówi, o czym myśli i czego chce. Uważa, że nie ma sensu tracić czasu, kiedy słońce już wzeszło i jest tyle rzeczy do zrobienia. On ma w sobie pewność, że zdobędzie to, czego chce. To podrywacz, który ma powodzenie wśród kobiet. Wyzwania a nawet trudności tylko go podniecają, nie tak łatwo go zniechęcić. Z podziwu godną wiarą podnosi się po porażce i od nowa prze do przodu. Taki mężczyzna zawojuje cię, bo dla ciebie liczy się przede wszystkim działanie oraz wzniosłe ideały. Docenisz jego ciągłe podekscytowanie i to, że przeważnie jest w ruchu oraz to, że jest błyskotliwy. Nie potrzebujesz mężczyzny finezyjnego i nazbyt wrażliwego.

Uwiedzie cię wizjoner z rozmachem, który patetycznie nakreśli, co chce zdziałać i zdobyć. Jakiekolwiek objawy apatii skutecznie cię zniechęcą. Ulegniesz adeptowi samodoskonalenia się, takiemu, który ma swoje pasje, a także jasno określone normy moralne i etyczne. Strzelce potrafią mieć konserwatywne poglądy a kiedy indziej bardzo postępowe. Nie stronią od skrajności, ale zawsze są pewne swoich przekonań i inteligentnie ich bronią. Twój ideał może interesować się rozwojem osobistym, polityką, naukami społecznymi, filozofią, podróżami, sportem. Będziecie się w swoich płomiennych zainteresowaniach wzajemnie wspierać i będziecie dla siebie źródłem inspiracji. Twój mężczyzna ma być ambitny, przedsiębiorczy i dążyć do gwiazd. Nie może zadowalać się cichą bezpieczną egzystencją, ma forsować wszelkie ograniczenia. Zarażać cię pogodą ducha oraz odwagą. Wybaczysz mu, że jego obietnice często są nie do spełnienia i że robi kilka rzeczy naraz, bo przecież tobie nie chodzi o to, żeby było praktycznie. Sama jesteś trochę oderwana od rzeczywistości, więc nie będzie ci przeszkadzać, że jego działania niewiele mają wspólnego z długotrwałym zaangażowaniem i uporem. Zachwycisz się raczej jego porywczością i przyjacielskością. Masz słabość do podróżników, sportowców i bojowników o wzniosłe idee. Jesteś niezależna i niezależnego faceta potrzebujesz, takiego, który kroczy własną niekonwencjonalną ścieżką. Możesz nawet się z nim kłócić, byleby leciały iskry i potem można było wszystko obrócić w żart. Bo przecież chcesz razem z nim cieszyć się życiem.

Uwiedzie się mężczyzna dziki, który w łóżku będzie jedną wielką niespodzianką. W sypialni, tak jak w życiu, potrzebujesz szalonej energii i ekstremalnych przygód. Jako, że Marsa masz w Strzelcu, kochasz romansować i uprawiać seks. W twoim wydaniu jest on bezpośredni, niezbyt czasochłonny i niezbyt skomplikowany. Zadowoli cię kochanek, który będzie chciał ciągle nowych łóżkowych wyzwań. Ucieszysz się jazdą po bandzie. Zawsze podnieci cię męskość i nieco brutalności a także surowość. Bywasz rozwiązła a na pewno swobodna. Dziki namiętny stosunek a po nim głęboka filozoficzna rozmowa to coś, co kochasz.

Znani mężczyźni z Marsem w Strzelcu: Juliusz Verne, Gianni Versace, Guy Pearce, Michael C. Hall, H.P. Lovecraft, Elliot Smith, Ted Bundy, Dick Cheney, Arsenio Hall, Billy Dee Williams, John Cassavetes, George Takei, Charles Mingus, Louis CK, Rihanna.

CZYTAJ TEŻ: Mars w Baranie, Mars w Byku, Mars w Bliźniętach, Mars w Raku, Mars w Lwie, Mars w Pannie, Mars w Wadze, Mars w Skorpionie, Mars w Koziorożcu, Mars w Wodniku, Mars w Rybach.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy, jak się bronimy, jak walczymy, jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. Nic więc dziwnego, że w horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

- Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego? - Pragniesz zgłębić temat swoich relacji? - Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału? - Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Szczegóły znajdziesz .

Przeczytaj też artykuły o WENUS

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze