1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Portret astrologiczny - urodzeni w poniedziałek

Portret astrologiczny - urodzeni w poniedziałek

Według starożytnej astrologii urodzonym w poniedziałek patronuje Księżyc. (Fot. iStock)
Według starożytnej astrologii urodzonym w poniedziałek patronuje Księżyc. (Fot. iStock)
Według astrologii każdym dniem włada inna planeta (gwiazda albo satelita). Urodzeni w poniedziałek są magiczni jak Księżyc.

Jeśli urodziłeś się w pierwszym dniu tygodnia, oznacza to, że znajdujesz się pod dużym wpływem Księżyca. Jak on jesteś więc zmienny i tajemniczy. Do tego bardzo wrażliwy, może nawet kruchy, ulegasz skrajnym emocjom. Jako osoba bardzo empatyczna możesz też podłączać się pod emocje innych. Z jednej strony pozwala ci to lepiej ich zrozumieć, z drugiej możesz za bardzo podlegać obcym wpływom... Łatwo cię zranić.

Masz rozwiniętą intuicję, jesteś skuteczną uwodzicielem i oddanym przyjacielem. Chętnie pomagasz innym, sporne kwestie starasz się rozstrzygać dyplomatycznie. Nigdy nie jest z tobą nudno, choć zmienność twoich nastrojów czasem przyprawia o zawrót głowy. Nic dziwnego, że nieustannie poszukujesz harmonii... Masz dużo pasji, zainteresowań, potrafisz też zarazić swoim entuzjazmem innych. Ale czasem popadasz w bierność, apatię. Tylko twój umysł nigdy nie odpoczywa, wciąż zajęty roztrząsaniem przeróżnych kwestii. Trudno ci podejmować decyzje – raz przeważa jedna racja, raz druga.

Księżyc obdarza swoich podopiecznych pracowitością i bujną wyobraźnią. Od ciebie zależy, co z nią zrobisz. Możesz wykorzystać ją do zamartwiania się czy wyolbrzymiania problemów albo do artystycznego wyrażania się. Niewykluczone, że masz talent w tym kierunku. Zmysł praktyczny nie jest twoją mocną stroną, jesteś wizjonerem i marzycielem. Pamiętaj tylko, że przywiązując się do ideałów, nie unikniesz rozczarowań...

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze