1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Jako zdrowo wypocząć na wyjeździe?

123rf.com
123rf.com
Coraz więcej osób wykorzystuje wolne dni do relaksu ciała i duszy oraz poprawy stanu zdrowia i urody. Jakie sposoby zdrowotnego wypoczynku stają się najbardziej popularne?

SpaDreams, numer jeden wśród organizatorów urlopów zdrowotnych oraz pobytów spa i wellness, wyznaczył cztery trendy na rok 2017.

Wakacje odchudzające, detoksykujące oraz post
Nie tylko zwykły relaks: dopasowane indywidualnie do każdego wczasowicza programy żywienia sprawiają, że urlop staje się wieloaspektowym wypoczynkiem. Oczyszczanie organizmu, redukcja wagi lub całkowita rezygnacja z rozkoszy podniebienia – zapotrzebowanie na chwile wypoczynku ze świadomym odżywaniem w roli głównej wzrasta w zadziwiającym tempie.

Wypoczynek w luksusowych resortach
Ten, kto chce być piękny oraz zdrowy nie musi już poddawać się przysłowiowym „torturom”. Spragnieni relaksu już dawno temu odkryli, iż najlepiej organizm regeneruje się w przyjemnej atmosferze oraz pięknym otoczeniu. Nieważne czy w Polsce, czy też w Europie - oferta luksusowych kurortów zdrowotnych jest coraz większa.

Wyjazdy z jogą
Uciec jak najdalej od szybkiego trybu życia – kto o tym nie marzy. Zarówno początkujący jak i zaawansowani wczasowicze praktykujący jogę, mogą przebierać w ofertach ośrodków zapewniających doskonały wypoczynek, zapewniających połączenie jogi i medytacji oraz pomagających zapewnić równowagę ciała i duszy. Zmiana otoczenia również wzmacnia naszą motywację do działania.

Wycieczki uzdrowiskowe oraz medical wellness
Kuracja kojarzy się z siwymi włosami i laską u boku? Nic bardziej mylnego! Dwa - cztery tygodnie spędzone na trosce o swoje zdrowie oraz ogólne samopoczucie z pewnością przyniosą pozytywne efekty niezależnie od wieku. Wellness i spa oraz kuracje prewencyjne sprawiają, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w niepamięć odchodzi wypalenie zawodowe, czy też ogólne wyczerpanie. Ostatecznie lepiej zapobiegać niż leczyć.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze