1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Orange Love – nowy pakiet, nowe możliwości

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
„All you need is love” – śpiewali w latach 60. członkowie zespołu The Beatles. Tym hasłem Orange Polska wychodzi dziś naprzeciw potrzebom konsumentów, prezentując pakiet usług Orange Love. Internet światłowodowy, telewizja w jakości 4K, nielimitowane rozmowy z telefonu komórkowego i domowego – a wszystko po to, by ułatwić nam utrzymywanie kontaktów z bliskimi oraz spędzanie czasu dokładnie tak, jak kochamy to robić!

Szybki internet, dobrej jakości telewizja, telefon domowy i komórkowy – cztery usługi w jednym. Brzmi jak marzenie? Być może, a nawet lepiej, bo niektóre marzenia się spełniają! Chcąc uczynić życie wygodniejszym i łatwiejszym, Orange Polska wprowadził w połowie lutego na rynek pakiet usług , skupiający w sobie wszystkie te usługi. Dodatkową jego zaletą jest to, że dostajemy go w ramach jednej umowy, a płatność przelewamy na jeden rachunek bankowy. Jest korzystnie i komfortowo.

Superszybkie Wi-Fi najnowszej generacji

Niezależnie od tego, co robisz w sieci – pracujesz, szukasz informacji, słuchasz muzyki czy grasz – potrzebujesz niezawodnego, szybkiego internetu. Pakiet usług Orange Love oferuje m.in. superszybki internet domowy Orange Światłowód (100, 300 lub 600 Mb/s). Dzięki modemowi FunBox 3.0 ładowanie i wysyłanie dużych plików przebiegają ultraszybko i bez zakłóceń. Modem ten pozwala na pełne wykorzystanie możliwości, jakie daje szybkie łącze internetowe, umożliwiając bezprzewodowy transfer danych z prędkością osiąganą do tej pory jedynie przy połączeniu przewodem.

FunBox 3.0 z pewnością zadowoli osoby ceniące sobie porządek i minimalizm – dzięki temu, że posiada on zintegrowany terminal optyczny (ONT) i modem z Wi-Fi, w domu jest zdecydowanie mniej urządzeń i kabli. Warto też wspomnieć o aplikacji Mój FunBox na smartfony i tablety, działającej na systemie operacyjnym Android. Dzięki niej można wygodnie zarządzać wszystkimi usługami oferowanymi przez router. Jeśli znajdujesz się poza zasięgiem światłowodu, w ramach pakietu usług Orange Love możesz zdecydować się na Neostradę do 80 Mb/s lub Internet 4G dla domu.

Najlepsza jakość obrazu

Telewizja w pakiecie Orange Love to przede wszystkim najlepsza jakość obrazu, dostęp do blisko 100 kanałów telewizyjnych z możliwością rozszerzenia pakietu o 50 dodatkowych, a także setki filmów na życzenie, co w rezultacie daje mnóstwo opcji wygodnego spędzania czasu, oglądasz bowiem dokładnie to, co lubisz i na co masz ochotę. Dzięki nowemu dekoderowi telewizyjnemu Samsung możesz oglądać zarówno telewizję, jak i filmy z wypożyczalni Orange w jakości 4K Ultra HD, która jest obecnie najwyższą jakością obrazu dostępną w warunkach domowych. Kupując telewizję w pakiecie Orange Love, nie tylko otrzymujesz dostęp do dziesiątek kanałów telewizyjnych, lecz także możliwość wybrania opcji dodatkowych – np. multiroomu, który umożliwia oglądanie telewizji na dwóch odbiornikach jednocześnie, a także Orange TV Go, będącej idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do telewizji również na swoich komputerach, tabletach i smartfonach.

Decydując się na ofertę z dekoderem Samsung, każdy nowy klient otrzymuje bez dodatkowych opłat dostęp do kanału Festival 4K transmitującego relacje ze światowych festiwali muzycznych, koncertów, teatrów i oper. Niezaprzeczalną zaletą dekodera jest również to, że umożliwia on równoczesne nagrywanie trzech różnych kanałów podczas oglądania innego. Wyposażony jest przy tym w funkcję TimeShifting pozwalającą zatrzymać lub przewinąć oglądany właśnie program albo film.

Dwie wersje pakietu usług Orange Love

Pakiet usług Orange Love w wersji optymalnej to łącznie cztery usługi: superszybki internet, telewizja w jakości 4K Ultra HD, telefon domowy oraz telefon komórkowy. Telefon domowy w tym pakiecie zapewnia nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne w kraju, do Unii Europejskiej, Kanady, USA oraz numery komórkowe do USA i Kanady. Telefon komórkowy natomiast gwarantuje nielimitowane rozmowy i SMS-y i 3 GB internetu, czyli w sam raz tyle, aby bez problemu wysyłać e-maile i wyszukiwać na bieżąco potrzebne informacje.

Jeśli nie potrzebujesz telewizji ani telefonu domowego, możesz skorzystać z pakietu usług Orange Love składającego się z dwóch usług: telefonu komórkowego i internetu domowego w dowolnej technologii (Orange Światłowód, Neostrada lub Internet 4G dla domu).

Jedna umowa, jeden rachunek

To, co potrafi nas irytować, to zawieranie mnóstwa osobnych umów i konieczność regulowania opłat za media na różne konta bankowe. Orange wychodzi z założenia, że im prościej, tym lepiej. Decydując się na pakiet usług Orange Love, masz zatem pewność, że wszystkie usługi zostaną ujęte w jednej umowie. Później regularnie będziesz otrzymywać jedno podsumowanie uwzględniające koszty wszystkich wybranych elementów, a także ewentualnych usług dodatkowych lub urządzeń dokupionych do pakietu. Płatności regulowane są w jednym terminie i na jedno konto bankowe.

Pakiet usług Orange Love to odpowiedź dla tych wszystkich, którzy cenią wygodę, komfort, ale też jakość. Superszybki internet, niesamowita jakość obrazu oraz korzystna oferta dla telefonów stacjonarnych i komórkowych to z pewnością coś, czemu warto przyjrzeć się bliżej.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze