1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Scrapbooking – sposób by wakacyjne wspomnienia zatrzymać na dłużej

materiały prasowe
Wakacje powoli dobiegają do mety a nam pozostają już tylko wspomnienia. Aby jednak zostały z nami na dłużej, tuż po urlopie warto zebrać je wszystkie wraz z przywiezionymi pamiątkami: kartami, muszelkami, biletami oraz zdjęciami i stworzyć swój wakacyjny pamiętnik.

Długie tygodnie przygotowań, plany co zwiedzimy, gdzie się udamy…. i wreszcie jest upragniony urlop. Niestety  jak to zazwyczaj w życiu bywa „wszystko co dobre szybko się kończy” i czas wrócić do rzeczywistości.

Dzięki temu w każdej chwili będziemy mogli sięgnąć po nasz wakacyjny notes i ponownie przeżyć to, co działo się podczas wakacji i gorącego lata.

Jak się do tego zabrać? - To bardzo proste!

Wywołaj zdjęcia i zbierz ważne dla ciebie momenty. Opisz, co działo się w trakcie podróży - zapisz, w której kawiarni były najlepsze lody, może coś Cię szczególnie zaskoczyło, rozbawiło… jednym słowem  wszystko to, co w danym czasie miało znaczenie i najbardziej ci się podobało. Dodaj zdjęcia, naklejki, kolorowe taśmy i inne gadżety  Nieważne, że nie umiesz lub nie masz wrodzonego talentu. Z pewnością przy tworzeniu pamiętnika będzie mnóstwo zabawy, a przede wszystkim zostanie pamiątka na lata.

Scrapbooking to metoda ozdabiania stron albumów fotograficznych, planerów czy pamiętników. Nie tylko pomoże zrelaksować się podczas nadchodzących jesiennych wieczorów, ale będzie też dobrym sposobem na spędzenie czasu z bliskimi. Do kreatywnej, twórczej zabawy wystarczą podstawowe materiały: ozdobny drukowany papier, trymery, naklejki, brokaty, formy silikonowe i masy plastyczne, ozdobne nity, urządzenia do ich mocowania, kleje i taśmy. Bardziej wyrafinowane zdobienia wymagać mogą pieczątek dekoracyjnych, farbek, pisaków, szablonów, wykrojników do papieru i innych mediów plastycznych (dostępnych na ).

W scrapbookingu nie ma określonych reguł, a zasady tworzenia są dowolne. Im bardziej kreatywny twórca, tym ciekawszy efekt końcowy.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze