1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Panna 24.08 - 22.09, żywioł ziemi

Panna 24.08 - 22.09, żywioł ziemi

Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Cóż za rok! Nie będziesz w stanie przewidzieć nagłych zwrotów, zmian i zmyłek, które zainspiruje kosmos. Czy wszystkie cię zachwycą? Pewnie nie. Jednak to od ciebie zależy, czy dostrzeżesz w nich możliwości, które uwolnią twój wewnętrzny potencjał. Jeśli kiedykolwiek byłby czas, by zostać przedsiębiorcą, to właśnie w 2020 roku. Nie ma powrotu do przeszłości – jedyna droga wiedzie w nowym kierunku.

Zachowaj ostrożność, gdy w grę wchodzą majątek i nieruchomości. Istnieją powody, które sprawiają, że pewne projekty kończą się fiaskiem, a ludzie nas zawodzą, ale w większości przypadków dzieje się tak, ponieważ czeka nas coś lepszego. Dlatego – zwłaszcza na początku czerwca i w lipcu – nie trać czasu, starając się utrzymać status quo, ale porzuć dotychczasową strategię i zacznij od nowa. W roku 2020 powinnaś biec na czele wyścigu, a nie wlec się w tyle.

Miłość i związki

Neptun jest w połowie tranzytu przez strefę związków i w tym roku swoją boską, choć zwodniczą moc skupi na Pannach urodzonych między 8 a 15 września. Czy nadszedł czas, by zakochać się do szaleństwa, głęboko i prawdziwie? A może pora stwierdzić – bez względu na to, jak bardzo w kogoś wierzysz – że ten ktoś zawiódł cię o jeden raz za dużo? Tak czy inaczej, niezależnie od daty twoich urodzin, Neptun wpłynie na twoje życie miłosne. To, co wydarzy się w styczniu, może cię skłonić do podjęcia decyzji o ślubie albo zmianie stanu rzeczy w długoletnim związku, ale niech te plany pozostaną elastyczne, bo w kolejnych miesiącach wiele może się zmienić. Prawdziwa miłość, oczywiście, przetrwa wszystko, co nie oznacza, że na jej drodze nie pojawią się wyboje i zwroty o 180 stopni. Połowa października będzie rozstrzygająca dla niektórych miłosnych par.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Zaćmienia z początku czerwca, końca listopada oraz połowy grudnia znajdą się w strefie kariery i życiowych celów, a zaćmienia niosą ze sobą zmiany. Być może już zaplanowałaś radykalny zwrot w karierze albo zaczęłaś myśleć, że życie jest zbyt krótkie, by tkwić w pracy, która nie odzwierciedla twojego potencjału. Tak czy inaczej nie tylko wspomniane zaćmienia, ale i tranzyt Wenus przez tę samą strefę od początku kwietnia do połowy sierpnia pomoże ci dotrzeć do upragnionego celu. Nawet przez chwilę w to nie wątp.

2020 jest ważnym rokiem dla naszej planety i wiele firm i instytucji upadnie. Z jednej strony oznacza to, że należy podchodzić bardzo ostrożnie do grania na giełdzie, a z drugiej – nie brać pożyczek, których spłacenie może przerosnąć twoje możliwości. Powtarzaj sobie hasło: skromność i prostota.

WSKAZÓWKI GWIAZD

Nie czekaj, aż skierują na ciebie reflektory, sama stań w ich świetle.

Panny mają skłonność do stawania za kulisami, jednak wcale nie czują, że to ich miejsce. Nie musisz robić wokół tego szumu, ale spokojnie i afirmatywnie ściągnij na siebie uwagę i dopilnuj, by otrzymać to, na co zasługujesz. Inaczej będziesz sobie pluła w brodę, że zabrakło ci odwagi, by zrobić krok naprzód, kiedy miałaś szansę.

Pomyślne dni: 19 lutego, 28 czerwca, 22 sierpnia, 3 października.

Niepomyślne dni: 28 stycznia, 13 czerwca, 2 września, 29 listopada.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze