1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Zakochaj się w Parku Miliona Świateł na walentynki. Do wygrania wycieczka do Paryża!

(Fot. materiały partnera)
Park Miliona Świateł przemienia się w walentynkową krainę zakochanych! Tym razem magia miliona świateł i romantycznych dźwięków sprawi, że goście na nowo zakochają się Parku. Już 14 lutego na odwiedzających czeka specjalny walentynkowy event z Królową Śniegu oraz wyzwanie, które jest szansą na romantyczny weekend w Paryżu.

Wygraj romantyczny weekend w Paryżu!

Magiczna kraina Królowej Śniegu zaprasza do udziału w wyjątkowym konkursie, w którym do wygrania jest weekend w mieście miłości. Magiczny rejs po Sekwanie, poetycki spacer po Montmartre czy romantyczny pocałunek przy oświetlonej Wieży Eiffla – tuż na wyciągnięcie ręki. Zasady są niezwykle proste: wystarczy zrobić romantyczne zdjęcie w zabrzańskim Parku Miliona Świateł, a następnie umieścić je pod postem konkursowym na profilu na Facebooku. Walentynkowy konkurs wystartował 8 lutego i potrwa do 28 lutego 2022 roku, do godziny 13:00. Dla autorów najbardziej kreatywnych zdjęć czeka romantyczny weekend w stolicy Francji.

Szczegóły dostępne w poście konkursowym – https://bit.ly/Konkurs_WeekendwParyzu

(Fot. materiały partnera)

Magiczne Walentynki w Krainie Miliona Świateł

Walentynkowy event (14.02) z Królową Śniegu to doskonała okazja na zrobienie konkursowego zdjęcia, na odwiedzających Park czeka moc iście magicznych atrakcji. Władczyni krainy mrozu i serc zadbała o każdy szczegół. Wyjątkowa sceneria, walentynkowe konkurencje dla par oraz liczne konkursy z nagrodami – to tylko część atrakcji, jakie czekają na odwiedzających w tym dniu. W wyjątkowy walentynkowy klimat wprowadzą specjalne utwory dla zakochanych.

(Fot. materiały partnera)

Szczegóły dostępne w wydarzeniu – https://bit.ly/Walentynki_ParkMilionaSwiatel

To tylko dwa z miliona powodów, aby odwiedzić magiczną krainę Królowej Śniegu. Moc atrakcji i milion rozświetlonych wspomnień – gwarantowane.

Bądźcie na bieżąco. Nasz FB: https://bit.ly/3rg82ZB oraz IG: https://www.instagram.com/parkmilionaswiatel_zabrze/

Bilety dostępne pod adresem: https://parkmilionaswiatel.pl/

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze