1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Kolory mają moc – zainspiruj się!

Pomaluj swój świat! (Fot. WestwingNow)
Pomaluj swój świat! (Fot. WestwingNow)
Zobacz galerię 26 Zdjęć
W 2022 roku coraz chętniej otaczamy się kolorami. Nic dziwnego, w końcu oddziałują one na nasz nastrój. W związku z tym Westwing wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i stworzył nową kolekcję pełną barw, które od razu poprawią wam humor. Zajrzyjcie do naszej galerii po odrobinę inspiracji.

Nie ma co ukrywać – tęsknimy za kolorem. Chcemy zapomnieć o tym, co szare i nieprzyjemne, i otaczać się barwami. Zresztą od dawna wiadomo, że pewne kolory mogą poprawiać nastrój, np. uspokajać czy dodawać energii. Poza tym kolory królują też w modzie i na wybiegach. Jednym z popularniejszych trendów 2022 roku jest dopamine dressing, w którym chodzi o to, żeby ubierać się w sposób, który przynosi radość i poprawia nastrój – a co za tym idzie, jego podstawą są stroje w optymistycznych kolorach.

Kolorem chcemy też wypełniać nasze wnętrza. Zwłaszcza gdy np. pracujemy zdalnie. Pragniemy przebywać w przestrzeni, która sprawia, że czujemy się komfortowo, pełni energii i optymizmu.

A co jest teraz na topie? Przede wszystkim kontrasty. Nie boimy się łączyć coraz mocniejszych kolorów, zapewniając naszym aranżacjom wyrazistość. Wśród najpopularniejszych stylów wnętrzarskich na ten rok znalazł się pastelowy Avant Basic, a pośród kolorów roku 2022 znajdziemy żółty, pomarańczowy, zielony czy fiolet, które mają na celu ponowne rozbudzenie nas do życia i przypomnienie o pięknie natury. Poza tym swoje lata świetności znowu przeżywają róż i turkus!

Zajrzyjcie do galerii po inspiracje i wprowadźcie odrobinę koloru w swoje życie!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze