1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Delia Lachance, założycielka Westwing, zdradza swoje domowe sposoby na świąteczne dekoracje

Delii Lachance, założycielka Westwing (Fot. Westwing)
Aby wprowadzić do domu świąteczny klimat, wcale nie potrzebujesz najmodniejszych w tym sezonie ozdób i dużo czasu. Czasem mniej znaczy więcej. Delii Lachance, założycielka Westwing, mogłaby mieć w swoim domu mnóstwo najlepszych dekoracji, a jednak postawiła na minimalizm i elegancję. Podzieliła się z nami swoimi sposobami na świąteczny nastrój w domu.  

Wykorzystaj to, co już masz w domu

Aby udekorować mieszkanie na Boże Narodzenie, nie musisz kupować masy ozdób świątecznych. Lepiej zainwestować w przedmioty, którymi będziesz się cieszyć przez cały rok. Na święta wystarczy je wystylizować. Na przykład minimalistyczny wazon, którego używasz przez cały rok, zyska świąteczny charakter, jeśli wstawisz do niego ciemnoczerwone lub białe amarylisy.

(Fot. Westwing)

(Fot. Westwing)

Nakrycie stołu: proste i eleganckie

Nie masz świątecznej zastawy stołowej? Nie ma problemu. Proste nakrycie stołu może szybko nabrać świątecznego charakteru – wystarczy zawiązać zawieszkę z choinką wokół każdej serwetki i wetknąć w nią małą gałązkę jagody. Zwykła miska stanie się świątecznym elementem dekoracyjnym dzięki kilku bombkom i większej liczbie czerwonych gałązek jagód.

(Fot. Westwing)

Postaw na wyrazisty kolor

Burgund to świąteczna wyrazista barwa, która szybko „robi” we wnętrzu przyjemny klimat. Na przykład aksamitna poduszka, gałązki jagód czy miska z dekoracjami świątecznymi w tym kolorze nadadzą pomieszczeniu świąteczny styl. Interesującym dodatkiem są też małe papierowe bombki i drzewka, które wprowadzą świąteczny nastrój w każdym miejscu, w którym się pojawiają.

(Fot. Westwing)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze