Apartamenty dla wymagających w najmodniejszej dzielnicy Warszawy

Apartamenty dla wymagających w najmodniejszej dzielnicy Warszawy
fot. materiały prasowe

Dobiega końca budowa apartamentowca przy dobrej w Warszawie – warto rozważyć te inwestycję.

Czego można się spodziewać

Juź wkrótce oddany zostanie apartamentowiec o butikowym charakterze przy ulicy Dobrej 32 w Warszawie. Jest to jeden z kolejnych elementów rewitalizacji Powiśla, które w ostatnich latach stało się niezwykle popularną dzielnicą stolicy. W budynku znajdziemy 18 wyjątkowych apartamentów, projektu APA Wojciechowski. Inwestorem przedsięwzięcia jest Powiśle BJK, spółka będąca częścią Grupy BJK, działającej na rynku nieruchomości od 20 lat.

Czym wyróżnia się inwestycja? W dzisiejszych czasach, kiedy deweloperom zależy głównie na tym, aby budynki były tanie i energooszczędne, udało się stworzyć obiekt, który wyróżnia się estetyką, designem i idealnie wpasowuje się w otaczający go krajobraz. Dobra 32 to apartamenty tuż obok zrewitalizowanej Elektrowni Powiśle – nie sposób przeoczyć apartamentowca, który zaprojektowano w strukturze kryształu.

Na parterze budynku znajduje się lokal użytkowy oraz recepcja. Ponadto do oddania przyszłym mieszkańcom jest sześć pięter apartamentów. Całość budynku wieńczy zadaszenie o ażurowej fakturze, osłaniające tarasy na dachu oraz stanowiące element intrygującego designu obiektu. Inspiracją były tu zarówno perony stacji Powiśle jak i kształt wspomnianego już kryształu. Kolorystyka budynku jest stonowana, wpasowana w otaczającą go architekturę. Grafit, antracyt, złota blacha i lakierowane na ciemno obróbki – to połączenie pozwala zachować przemysłowy charakter, jednocześnie tworząc niezwykle luksusową kombinację. Warto wspomnieć, że ażurowe panele mieszkańcy mogą przesuwać lub składać, dlatego kolorystyka budynku ma zmienny charakter.

Więcej szczegółów: www.dobra32.pl.

ZAMÓW

E-WYDANIE

Komfortowe warunki mieszkania

Nowe oferty pojawiają się na rynku nieruchomości jak grzyby po deszczu. Co druga z nich ogłaszana jest jako „apartamentowiec”. Nie da się jednak ukryć, że wiele nazywanych tak inwestycji z apartamentowcami ma niewiele wspólnego. Tym bardziej warto podkreślić, że w przypadku Dobrej 32 mowa jest faktycznie o luksusowych apartamentach. Budynek jest bardzo kameralny – 18 apartamentów pozwala na zachowanie przyjaznych relacji z sąsiadami w czasach, gdy często pozostajemy anonimowi w miejskich molochach. Ponadto, w umowach deweloperskich nie ma zgody na wynajem krótkoterminowy.

„We wszystkich naszych inwestycjach stawialiśmy przede wszystkim na architekturę i jakość stosowanych materiałów i rozwiązań” – mówi prezes spółki BJK Bartosz Kuźma. – „Apartamenty Dobra 32 jest dla nas szczególnie ważnym projektem ze względu na unikatową lokalizację. Wybierając materiały, z których powstaje budynek, nie szukaliśmy oszczędności. Zawsze najważniejszym kryterium była estetyka i jakość. Przykładem może być najbardziej nowoczesna winda dostępna na rynku, z kabiną wykonaną na specjalne zamówienie, a także panoramiczne okna w mieszkaniach o imponujących wymiarach, otwierane ukrytymi w ramie siłownikami elektrycznymi. Lokale wyposażone są w klimatyzację najwyższej klasy z ukrytymi w podłodze klimakonwektorami. Gwarantuje to nie tylko większą estetykę pomieszczeń, ale i komfort równomiernej temperatury w każdym punkcie lokalu.”

Dobra 32 to adres dla osób, które cenią sobie ciszę – potwierdza to audyt każdego piętra, ponadto wybrane okna mają najwyższy wskaźnik izolacji akustycznej. Jednocześnie inwestycja charakteryzuje się przestrzennością i dobrym naświetleniem – mieszkania mają wysokość 292 centymetrów i okna sięgające od podłogi do sufitu. W podziemiach inwestycji znajdują się 23 miejsca postojowe w garażu, komórki lokatorskie i stojaki na rowery.

Przy Dobrej 32, o mieszkańców zadba recepcja oraz concierge. Zapomnieć można o oczekiwaniu na kuriera czy o problemach z załatwieniem spraw dotyczących budynku. Te wszystkie udogodnienia wynagradzają cenę od 20 tysięcy złotych za metr (najdroższy penthouse kosztuje ponad 8 milionów złotych, wolny pozostał jeszcze jeden, z obłędnym widokiem z tarasu na Wisłę).

Luksusowe apartamenty

W dzisiejszych czasach łatwiej jest sprzedać mniejsze mieszkania, takie też dominują w ofercie deweloperów. Dlatego też, przy Dobrej 32 wyróżnia się nawet metraż. Większość apartamentów ma powyżej 100 m2, największe mieszkanie – aż 291 m2. Dodatkowo, rozmieszczone jest ono na 3 kondygnacjach, dzięki czemu można odnieść wrażenie, że jest się w domu. Świetną strefą wypoczynkową tego apartamentu są balkony i 60-metrowy taras na najwyższej kondygnacji. Jak zagospodarowano tak dużą przestrzeń? Każde piętro ma osobną łazienkę lub toaletę, do dyspozycji pozostają trzy sypialnie i wyjątkowy ponad 100-metrowy salon, do którego przynależy też przestronna kuchnia. Warto też wspomnieć o gabinecie, garderobie i przedpokoju.

Każde z pięter może stanowić oddzielną przestrzeń, o innym celu. Sypialnia na pierwszej kondygnacji, strefa dzienna na środkowej i i część rekreacyjna na ostatniej z widokiem na panoramę Warszawy – to tylko jedna z propozycji. Penthouse

zaprojektowano w taki sposób, aby jego właściciel mógł w nim znaleźć miejsce na komfortowy wypoczynek, wygodną pracę i aktywne życie towarzyskie. Opisywany apartament łączy w sobie wszystkie cechy perfekcyjnego domu i nowoczesnej architektury, luksusu dobrze zaprojektowanego apartamentowca.

Miejsce ma znaczenie

Dobra 32 charakteryzuje się także… dobrą lokalizacją. Położona jest w pobliżu lubianej przestrzeni spacerowej – bulwarów i Parku Kazimierzowskiego, jednocześnie znajdując się blisko rozbudowanej infrastruktury. Warto wspomnieć, że w Elektrowni Powiśle powstanie cały kompleks lokali – restauracje, bary, kawiarnie. Tworzona jest też przestrzeń handlowa, w tym także designerskie butiki (zapowiadanych jest kilka marek, których dotąd nie można było kupić stacjonarnie w Polsce). Dawna elektrownia pomieści także biura a nawet hotel. Istotnym aspektem jest również doskonała komunikacja miejska – o przysłowiowy „rzut beretem” znajduje się stacja metra.

Dobra 32 to adres, pod którym znaleźć można wszystko, czego szukamy w dzisiejszym świecie – luksusowe warunki mieszkania, nowoczesność, wygodę zawdzięczaną bliskości bazy usługowej oraz możliwość wypoczęcia na łonie natury. Dobra to nie tylko rozwiązanie dobre – to rozwiązanie idealne.

 

ZAMÓW

E-WYDANIE
?>