fbpx

Nowy, wyjątkowy OLYMPUS OM-D E-M10 MARK II

Nowy, wyjątkowy OLYMPUS OM-D E-M10 MARK II
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć

Nowy Olympus E-M10 Mark II to supersmukły, pięknie zaprojektowany, lekki i najbardziej wydajny aparat systemowy w swojej klasie.

Aparat systemu Mikro Cztery Trzecie został wyposażony w mnóstwo zaawansowanych technologii takich jak: duży wizjer elektroniczny o imponującej rozdzielczości 2,36 mln punktów wykonany w technologii OLED, niezwykle wydajną 5-osiową stabilizację obrazu, szybki autofokus, a także wbudowaną lampę błyskową oraz moduł WiFi. E-M10 Mark II przewyższa lustrzanki cyfrowe zarówno pod względem gabarytów i solidności wykonania, jak i doskonałej jakości obrazu! Fotografowanie aparatem o osiągach klasy premium jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Dzięki bezkompromisowej jakości obrazu i niezwykłej ergonomii oraz prestiżowym wykonaniu, użytkowanie E-M10 Mark II sprawia ogromną radość.

Idąc za ciosem, po zdobyciu przez E-M10 najważniejszych nagród, Olympus wprowadza na rynek nową wersję, będącą idealną propozycją dla ludzi, którzy od aparatu oczekują niezwykłego wyglądu, nieograniczonych możliwości i doskonałych zdjęć oraz filmów. Ekskluzywny wygląd nowej wersji Olympus OM-D E-M10 Mark II przenosi estetykę tego aparatu na zupełnie nowy poziom. Ekskluzywne wykończenie i dodatki sprawiają, że nowy aparat nie tylko pozwala na robienie doskonałych zdjęć, ale daje też prawdziwą radość z samego faktu jego posiadania. Nowe rozwiązania technologiczne a w szczególności udoskonalony tryb video Full HD 50p z wysokim bitrate 52 Mbps oraz pełną kontrolą ekspozycji, również na dotykowym ekranie LCD lub poprzez wifi, czy też profesjonalne kodowanie obrazu video All-Intra 77 Mbps, sprawiają, że E-M10 Mark II staje się niedoścignionym wzorem konstrukcyjnym w swojej klasie cenowej.