1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Co wpływa na jakość życia seksualnego?

fot. shutterstock
fot. shutterstock
Masz wrażenie, że Twój partner odsuwa się od Ciebie? Wasze życie seksualne nie jest już tak intensywne, jak kiedyś? Pamiętajmy, że na jego jakość wpływa wiele czynników – o pojawieniu się niektórych z nich możemy nawet nie mieć pojęcia...

Problemy w związku

Jeżeli między Wami nie układa się najlepiej, trudno się dziwić, że także jakość życia seksualnego gwałtownie spada. Niełatwo przecież o gesty czułości i bliskości, gdy w sercu mamy żal do drugiej osoby. Wiele z nas uważa, że mężczyźni oddzielają seks od uczuć i emocji – jesteśmy więc tym bardziej zaniepokojone takim stanem rzeczy. Tymczasem takie myślenie jest błędne! Panowie również potrafią bardzo silnie przeżywać konflikty, co nie pozostaje bez wpływu na częstotliwość oraz jakość stosunków. Receptą jest zawsze szczera rozmowa, podczas której powiemy głośno, co nas boli, i wspólnie poszukamy wyjścia z zaistniałej sytuacji.

Gdy wkrada się rutyna

W przypadku par o długim stażu często największym problemem jest rutyna. Kiedy znamy się już „jak łyse konie”, mieszkamy razem i na co dzień oglądamy się w wymiętych dresach, trudno pozostać dla siebie atrakcyjnym. Niestety, trzeba przyznać, że nieraz nieco się zaniedbujemy, a panowie nie pozostają nam dłużni. Dlatego warto zadbać o siebie, czy też co jakiś czas wybrać się na romantyczną randkę. Seksowna bielizna, elegancka restauracja, a może... wspólny seans filmów erotycznych? Sposobów na udany seks jest naprawdę wiele, zróbmy coś niestandardowego, co ponownie .

Wstydliwe problemy

A co, jeśli oboje macie ochotę na seks, jednak partner cierpi z powodu zaburzeń erekcji? To wyjątkowo drażliwy i trudny temat, jednak nie warto się zniechęcać i rezygnować z walki o satysfakcjonujące pożycie. Warto pamiętać, że bardzo wielu mężczyzn boryka się z takim problemem, a także, że można skutecznie go zlikwidować. Przede wszystkim, nasz partner potrzebuje teraz wsparcia, nie pretensji – spróbujmy delikatnie porozmawiać z nim oraz namówić go do podjęcia działania. Dobrym pomysłem będzie kupienie mu suplementów diety, które pomogą odzyskać podniecenie seksualne, długotrwałą erekcję i mocny orgazm. Takim środkiem jest np. , w pełni naturalny i niepowodujący skutków ubocznych. Zażywa się go na godzinę przed stosunkiem, a dla trwałych efektów – dwie tabletki dziennie. Istnieje wiele sposobów na mocną erekcję, a także na poprawienie jakości naszego życia seksualnego. Warto zawalczyć o wzajemną bliskość, która z pewnością wpłynie budująco na związek.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze