1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Simple Calendar

Zaczynasz od największych idei i projektów, następnie dzień po dniu Twoje marzenia przybierają konkretną formę prostych zadań do wykonania.

Simple Calendar 2018 to nie jest zwyczajny kalendarz, to narzędzie do planowania zaprojektowane tak, żeby określenie własnych planów było proste i skuteczne. Razem z Simple Calendar efektywnie i skutecznie zaplanujesz swój dzień, miesiąc, kwartał i rok. Określisz i wyznaczysz cele roczne, a każdy wielki projekt umieścisz w planie kwartalnym, po czym w prosty sposób rozłożysz go na mniejsze etapy, zadania i czynności do wykonania według opracowanego wcześniej harmonogramu.

Monika Baczewska-Alexandropoulou, lovesimple.pl: "Marka LoveSimple Creations jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zabieganych i ambitnych kobiet, którym zwykły kalendarz nie wystarcza. W dzisiejszych czasach kobieta jest w ciągłym biegu. Natłok obowiązków i konieczność wykonywania wielu zadań na raz powoduje duże zmęczenie i frustrację - szczególnie wtedy, kiedy ma się rodzinę, pracę, ambitne cele i wspaniałe marzenia. Czułam się tak samo, dlatego stworzyłam stylowy i bardzo praktyczny kalendarz specjalnie dla kobiety takiej, jak Ty i Ja. To kalendarz dla matki. Dla ambitnej studentki. Dla zajętej kobiety biznesu. Kalendarz, który pomaga Ci w określeniu Twoich celów i ich realizacji. Jeśli szukasz czegoś więcej, narzędzia z którym każda największa idea i projekt staną się realne, to spodoba Ci się . Zobaczysz jakie to jest proste, kiedy kartka po kartce Twoje marzenia zaczną przybierać formę prostych zadań, które potem zaczniesz realizować z uśmiechem na twarzy, czując, że Twoje życie jest w Twoich rękach. Chcesz tak?".

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze