1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Dojrzewalnia Róż - za czym tęskni twoje serce?

Inspirujemy ludzi, którzy chcą żyć w zgodzie ze swoimi najgłębszymi pragnieniami, kroczyć własną drogą, mówić swoim głosem – pełnym głosem. Wspieramy dialog i kontakt...

Dojrzewalnia Róż to: … 50 000 Uczestniczek Festiwalu PROGRESSteron. To największe wydarzenie związane z rozwojem osobistym w Polsce. Podczas każdej edycji na Uczestniczki czeka kilkaset warsztatów i wykładów, atmosfera pełna radości i twórczy odpoczynek. Od dziesięciu lat zapraszamy w marcu wszystkie Kobiety, które poszukują drogi do siebie i sposobów, aby świadomie tworzyć swoje życie, wpływać na nie, tańczyć z nim, wzrastając i dojrzewając.

… 1000 Uczestniczek/ków programu Ambasadorzy Empatii. Z doświadczeń uczestników poprzednich edycji wynika, że udział w programie może znacząco pogłębić relacje z innymi oraz wzmóc poczucie satysfakcji z życia: -) Jest to bardzo praktyczny trening, dostarczający wiedzy oraz inspiracji jak budować autentyczny, głęboki kontakt ze sobą i z innymi, a dzięki temu cieszyć się bliskością i znajdować rozwiązania zaspokajające potrzeby wszystkich zainteresowanych.

… 150 Uczestniczek/ków Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. 3-letnia Szkoła Trenerów powstała w 2006 roku. Jest realizowana w partnerstwie z Polskim Towarzystwem Psychologicznym. Naszym celem jest kształcenie trenerów rozwoju osobistego, którzy specjalizują się w komunikacji opartej na empatii. W procesie kształcenia kładziemy nacisk na intensywny proces rozwoju osobistego (minimum rok), na naukę empatii dla siebie i innych oraz przećwiczenie narzędzi trenerskich opartych na metodzie NVC. Kształcenie zawiera szkolenia na temat zasad warsztatowej pracy z grupą oraz procesu grupowego. Całość zakończona jest półrocznym okresem ewaluacji.

… 100 Uczestniczek grup Kobiety w wewnętrznej podróży. Wspierająca atmosfera kobiecej grupy, stwarzająca bezpieczną przestrzeń do przyglądania się sobie i zdobywania nowych umiejętności, a wśród nich przyjmowania i dawania wsparcia. W podróż wyruszają kobiety i dziewczyny. W każdym wieku można szukać siebie, swoich wartości, mądrości i odwagi do życia w zgodzie z tym, co uznajemy za najważniejsze.

… program ZEN COACHING. To głęboka i transformująca roczna podróż, która prowadzi do uzyskania tytułu Zen Coacha. Pomaga odkryć na nowo, kim jesteśmy i za czym tęsknimy. Jest metodą, coachingu, ale także podejściem do życia. Jego celem jest wsparcie w świadomym, kreatywnym i radosnym życiu oraz trening jak wspierać innych w dojściu do tego samego. … portal dojrzewalnia.pl z e-magazynem endorfina

… 2000 współpracujących Trenerów...

... a także: program Mam prawo do miłości, program Mężczyźni w relacjach – Droga do Siebie, Studium Liderów i Liderek Grup Wsparcia, Festiwal Korporacja z Duszą, kampania społeczna Wdzięczność – bilet do szczęścia.

Miłość? Pasja? Radość? Kontakt? Czy wiesz, za czym naprawdę tęsknisz? Znajdź TO razem z nami! Wejdź na

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze