1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Bądź uważna na swoje potrzeby, rozwijaj się w zgodzie ze sobą! – zachęcają twórczynie cyklu warsztatów „I am enough”

Cykl warsztatów „I am enough” organizują pomysłodawczynie projektu „Biznes z duszą”. (Fot. materiały promocujne)
Ogólnopolska inicjatywa „Biznes z duszą” ma na celu wspieranie ludzkiej twarzy biznesu. W jej ramach powstają projekty, które łączą wiedzę praktyczną z rozwojem osobistym i duchowym. Jednym z pierwszych jest półroczny cykl warsztatów „I am enough”.

„Łatwiej próbować być lepszą, niż jesteś, aniżeli być taką, jaką jesteś” napisała znana pisarka i psycholożka Marion Woodman. Trudno się z nią nie zgodzić, patrząc na naszą codzienność. Staramy się być doskonałą matką, idealną żoną, czułą kochanką, oddaną przyjaciółką, rzetelną pracownicą… Pełnimy w życiu tyle ról, że często w tym wszystkim zapominamy, jakie jesteśmy naprawdę. Czy również najlepsze? Czy pozwalamy sobie na słabości? Akceptujemy? Lubimy?

Miłość do siebie samego jest najprawdziwszą i najważniejszą miłością, jaka zdarza się nam w życiu, a tak często udajemy, że możemy bez niej żyć. Dostrzegły to założycielki projektu „Biznes z duszą”, Alina Grodzicka i Maja Furyk, inaugurując półroczny cykl warsztatów „I am enough”.

Projekt „I am enough” powstał z naszych osobistych potrzeb czułości i miłości do siebie samych, z naszej tęsknoty za sobą, autentyczną i kompletną. Z tęsknoty za swoją zagłuszaną intuicją i uważnością na siebie – mówią pomysłodawczynie projektu.

Alina Grodzicka i Maja Furyk, pomysłodawczynie projektu „Biznes z duszą”. (Fot. materiały prasowe)

Inspiracja do świadomego życia

„I am enough” ma dwuznaczny przekaz – kryje się w nim samoakceptacja, ale również stanowcze: „Mamy dość”. Dość poddawania się zewnętrznej i wewnętrznej presji, funkcjonowania ponad siły, dążenia do perfekcji, zapominania o swoich potrzebach, ukrywania swoich słabości i lęków. To bunt, a jednocześnie wyraz świadomej troski o własne zdrowie – fizyczne i psychiczne. Nie bez powodu to właśnie zdrowie psychiczne jest w centrum cyklu warsztatów prowadzonych przed specjalistów – trenerów, psychologów, coachów.

Projekt „I am enough” zakłada cztery dwudniowe spotkania warsztatowe ze specjalistami, odbywające się raz na 30–45 dni w różnych miejscach w Polsce. Warsztaty odbędą się w starannie wyselekcjonowanych, klimatycznych miejscach blisko natury, w kameralnych grupach, które zapewnią atmosferę intymności i wzajemnego zaufania. Wieczorami zapraszamy na kolację z subtelną muzyką na żywo, gdzie – przy blasku świec – będzie przestrzeń do rozmów, wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji z wyjątkowymi gośćmi.

Pierwsze spotkanie w ramach warsztatów odbędzie się już 27–28.11 w cudownym siedlisku eko-agroturystycznym w okolicach Kazimierza Dolnego nad Wisłą; pozostałe są zaplanowane w odstępie 30–45 dni, by dać uczestniczkom przestrzeń na poukładanie wartości wyniesionej z warsztatów. Spotkanie inauguracyjne poprowadzi wyjątkowa osoba – Mariusz Grudzień, trener biznesu i coach, certyfikowany konsultant MindSonar, trener komunikacji transformującej™, który odegrał znaczącą rolę jako mentor w życiu założycielek projektu.
Kolejne warsztaty odbędą się w styczniu, na przełomie lutego/marca oraz w kwietniu, kiedy wiosenna aura zbiegnie się z zainicjowaną przez warsztaty zmianą.

Informacje o szczegółach projektu oraz zapisy na stronie bizneszdusza.com. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@bizneszdusza.com.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
Reklama
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze