1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Wygodna moda od Agi Jensen Design

fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 6 Zdjęć
Moda wygodna, nonszalancka i ponadczasowa... Przyznaję, że mam słabość do niej. I mimo, że kocham eleganckie szpilki, to najchętniej chodziłabym cały czas w dresach, obszernych tunikach i miłych cardiganach. Stąd moja uwagę przykuły projekty Agi Jensen.

Agi Jensen Design to rodzima marka, która powstała w wyniku poszukiwania i inspiracjami związanymi  z życiem w wielkim mieście. Jak zauważa sama projektantka i właścicielka marki, inspiracją do powstania marki były Dublin i Kopenhaga, a miejscem jej narodzin Warszawa.

Agi Jensen Design to przede wszystkim moda wygodna i wielofunkcyjna. To stroje, które świetnie potrafią się sprawdzić i zaadaptować w wielu sytuacjach.  Kreacje Agi Jansen to zarówno sukienki, spódnice, topu,  swetry. To także moda męska oraz dodatki uzupełniające garderobę.

Kolekcja wykonana jest z bawełnianej dresówki i utrzymana jest w neutralnej kolorystyce. Charakteryzuje ją prosta, architektoniczna wręcz forma, minimalizm. Ta zurbanizowana kolekcja  - w sam raz do pracy i poza nią zarówno w wielkim jak i w mniejszym mieście!

Zobacz także: zegarki damskie złote

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze