1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Wystrzałowy gadżet do kobiecej torebki

O tym, że kobieca torebka to istny „worek bez dna” wiadomo nie od dziś. Codziennie wcielamy się w tak wiele ról, że warto mieć w torbie wszystko co niezbędne – od szminki aż po agrafki, zapasowe pończochy i proszki od bólu głowy. Co zrobić, by utrzymać względny porządek w torbie?

Tym razem kobietom „wielozadaniowym” z pomocą przyszedł holenderski projektant Ted Noten. Jego najnowszy gadżet, o elektryzującej nazwie „The Weapon of beauty: Dior 001”, zapewne nie rozwiąże wszystkich problemów kobiecej torby, ale na pewno doda jej stylu i niebezpiecznej pikanterii.  

Dlaczego? –  Ten wyjątkowy niezbędnik o kształcie… poręcznego, małego  pistoletu zawiera w sobie przybory , bez których trudno wyobrazić sobie kobieca torbę. Dior 001 to: pomadka, pojemnik na pigułki, pendrive, szpilka do włosów oraz 100 gramowa sztabka srebra w jednym.

Ekscentryczny gadżet wykonany został z białego nylonu, natomiast gwint lufy „pistoletu” wykończony został  18 karatowym złotem. Magnetyzująca, kobieca  broń, jest częścią projektu 7 Necessities for a Woman to Feel Like a Woman Through the Eyes of a Man.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze