1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Dzianinowa kolekcja Kasi Hubińskiej

Dzianinowa kolekcja Kasi Hubińskiej

Swetry, getry, sukienki, tuniki i czapki czyli jesienno-zimowa kolekcja Kasi Hubińskiej. W całości wykonana ręcznie z największą dbałością o detal. Utrzymana w kolorach stonowanej ziemi i złotej jesieni - idealnie wpasowuje się w mgliste, szare poranki i rudości zachodzącego słońca.

Ciepło ubrań ogrzeje każdego, kto nie lubi marznąć, a jednocześnie chce wyglądać oryginalnie. Szczególnie polecana wrażliwcom, którzy podobnie jak projektantka nie są obojętni na romantyczne losy swoich książkowych lub filmowych bohaterów, do których nawiązują zdjęcia w plenerze.

Inspiracją kolekcji była filmowa adaptacja powieści Lwa Tołstoja „Anna Karenina”, z roku 1997 z Sophie Marceau w roli głównej. Czas jest idealny by przypomnieć sobie klasykę gatunku, najlepiej opatulonym w ciepłe, wełniane ubrania i dodatki, które wyszły spod ręki Kasi Hubińskiej

Kasia Hubińska jest szczecinianką, tu mieszka i pracuje. Ukończyła Technikum Odzieżowe, Studiowała Włókiennictwo na Politechnice Łódzkiej, ukończyła Uniwersytet Szczeciński na Wydziale Matematyczno – Fizycznym. W dziedzinie projektowania jest samoukiem. Szycie, projektowanie i robótki na drutach i szydełku były zawsze jej wielką pasją. Przez wiele lat pracowała jako restauratorka, ale nigdy nie mogła rozstać się ze swoim ulubionym zajęciem, modą. Jej kreacje są seksowne i podkreślające kobiecość. Znakiem charakterystycznym i rozpoznawczym są łączenia materiałów z ręcznie robionymi elementami i zdobieniami.

Projekty Kasi Hubińskiej są do nabycia w sklepie

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze