1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Springfield - propozycje na jesień

Springfield - propozycje na jesień

Kolekcja damska przygotowana przez Springfield'a na sezon jesień – zima 2011\12 zainspirowana jest latami 30., 60. i 80.. To co łączy te wszystkie epoki to świeżość, prostota i kobiecość.

Nonszalancka, oryginalna i ekspresyjna - taka właśnie jest ostatnia, jesienno zimowa kolekcja marki Spriengfield. Jesienne kolory, takie jak brązy,  szarości czy najmodniejszy w tym sezonie rudy w odważny sposób łączone są z błękitnym denimem, który do tej pory królował latem. Echo lata, odbija się również w kwiecistych printach sukienek , słonecznych, żółtych topach czy paskach i z nieco infantylnymi, wakacyjnymi klamrami w kształcie serc.

Cała kolekcja inspirowana jest kobiecymi sylwetkami z lat 30., 60. i 80.

Kobiecość

Kiedy lato spotyka jesień. Kobiece kształty i kolory, łagodność – ta linia ubrań czerpie inspiracje z niepowtarzalnego stylu bohemy lat 30.

Lata "60"

Powraca sylwetka modna w latach 60. Prostota kroju, żywe, czyste kolory. Obcisłe dżinsy, mini spódniczki, buty bez obcasów – wszystko to przypomina niezapomniany styl Twiggy.

Niekończące się lato

Styl inspirowany latami 80. i kosmopolitycznym Nowym Jorkiem. To przede wszystkim luz i miejski szyk. W kolekcji dominują mocne kontrasty – czerwień, czerń i biel.

 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze