1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Anja Rubik i jej styl

Anja Rubik i jej styl

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Anja Rubik to nie tylko nasza najbardziej znana supermodelka, ale też kobieta, która swój głos zabiera w wielu bardzo ważnych sprawach dotyczących życia, a jej styl doskonale podkreśla silną osobowość i wyczucie mody.

Anja Rubik to nie tylko nasza najbardziej znana supermodelka, ale też kobieta, która swój głos zabiera w wielu bardzo ważnych sprawach dotyczących życia. Została wybrana Kobietą Roku 2018 miesięcznika Glamour za inicjację ruchu #sexedpl , który ma za zadanie edukować młodzież w tematach seksualności i świadomości w tym zakresie. Dodatkowo bardzo mocno wspiera ruchy proekologiczne, uświadamiając ludzi jak ratować środowisko wprowadzając nawet drobne zmiany do swojego życia. Anja to idealny przykład osoby, która wykorzystuje siłę swojej popularności w szczytnych celach.

Jej styl doskonale podkreśla silną osobowość i wyczucie mody. Lubi czerń, która bardzo często stanowi jedyny kolor jej stylizacji. Świetną figurę podkreśla nosząc obcisłe czarne spodnie i buty na obcasie. Rockowy styl przeplata od czasu do czasu klimatami boho: zamaszystymi sukienkami lub spódnicami.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze