1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Twin Room - wakacyjny lookbook Reserved inspirowany światem Wesa Andersona

Zobacz galerię 6 Zdjęć
Najnowszy letni lookbook Reserved „Twin Room” przywołuje barwne, symetryczne ujęcia nawiązujące do filmowej twórczości Wesa Andersona.  Na pierwszym planie klimat jak ze starych klisz, ciepła kolorystyka pełna pasteli i retro odcieni oraz modne w tym sezonie sylwetki zaczerpnięte z lat siedemdziesiątych. 

Swoją najnowszą kolekcję Reserved wpisuje w estetykę twórcy filmów „Kochankowie z księżyca” czy „Royal Tenenbaums. Jest to jednak zupełnie nowa historia, choć opowiedziana przez bliźniacze bohaterki, godne następczynie Margot Tenenbaum czy Suzy Bishop.

Kolekcja „Twin Room” przywołuje wspomnienie klimatu letniej eskapady sprzed czterech, a nawet pięciu dekad. To powrót do   przeszłości bliskiej pocztówkowej sielance. Błękit morza – burzowe niebo, przydrożny zagajnik towarzyszą   wakacyjnej podróży samochodem z przegrzaną chłodnicą.

Linia składa się z ubrań wygodnych, idealnych zarówno na wakacje, jak i do miasta. Dominują sukienki i spódnice o długości midi lub maxi, a cechą charakterystyczną większości modeli   są ozdobne i jednocześnie praktyczne wycięcia i wiązania. Dzięki przemyślanej palecie barw i spójnej formie, „Twin Room” stanowi kapsułę gotową do spakowania do walizki.  Oprócz lekkich pastelowych tkanin w kolekcji pojawiają się jednobarwne dzianiny bazowe i wzorzyste modele, które niebanalnie łączą w sobie odcienie jasnego fioletu, żółtego i miodowego. Wszystko jednak zachowuje odpowiednią dla letnich stylizacji subtelność.

Kolekcja „Twin Room” Reserved daje pretekst by rozpocząć lato  z nową energią. Choć niepozbawione nuty vintage to oryginalne i bardzo na czasie modele, wprowadzają pogodny nastrój w wizję nadchodzących   wakacji.    

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze