1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Millie Bobby Brown: „Bądź sobą”

Millie Bobby Brown: „Bądź sobą”

Converse & Millie Bobby Brown - projekt oddaje charakter młodej artystki. (Fot. Materiały prasowe)
Converse & Millie Bobby Brown - projekt oddaje charakter młodej artystki. (Fot. Materiały prasowe)
Zobacz galerię 3 zdjęcia
Idolka młodych  ma prostą radę dotycząca stylu - "bądź sobą." Zachęca do kreatywnego podejścia do mody, samodzielnych modyfikacji. Podoba się nam jej kolorowa interpretacja klasycznych białych trampek.

Idolka młodych kobiet ma prostą radę dotyczącą stylu - mówi: "bądź sobą". I zachęca do kreatywnego podejścia do mody oraz odważnych modyfikacji. Podoba się nam jej kolorowa interpretacja klasycznych białych trampek.

Świat pokochał ją w 2016 roku, kiedy na Netfliksie pojawił się serial „Starnger Things”. Wcześniejsze aktorskie angaże, m.in. w „Agentach NCIS”, „Chirurgach” i „Współczesnej rodzinie” były jedynie zapowiedzią tego, co wydarzyło się po roli Jedenastki. Dziś Millie Bobby Brown jest nie tylko aktorką. Dla wielu młodych dziewczyn stała się idolką, inspirującą je w różnych dziedzinach życia. Na Instagramie ma ponad 30 milionów obserwujących.  W 2018 roku znalazła się na liście najbardziej wpływowych osobowości magazynu „Time”.

Jest odważna, nie boi się wyzwań, a swoją popularność stara się „wykorzysywać” do poruszania ważnych kwestii. W 2018 roku podczas rozdania nagród Kid’s Choice Awards, wystąpiła w koszulce, na której nadrukowane były nazwiska ofiar strzelaniny w Douglas High School w Parkland. Chciała dać światu sygnał, że ograniczenia dostępu do broni to temat, od którego nie da się uciec. Została też najmłodszą ambasadorką Dobrej Woli Unicef.

Jej interpretacja legendarnych trampek Conversa Chuck 70 to odważna mieszanka kontrastujących ze sobą kolorów w odcieniach różu. W modelu Chuck Taylor All Star Millie zdecydowała się na klasyczną czerń i biel, ale dzięki kolorowym dziurkom na sznurówki i zwariowanym akcentom na bokach podeszwy buty nabierają uroku i stają się jedyne w swoim rodzaju. Wisienką na torcie są doczepiane kawałki materiału i naszywkiozdobione hasłami takimi jak „Be You” czy „Spread Love”.

 Converse: długie 329 zł, krótkie 299 zł Converse: długie 329 zł, krótkie 299 zł

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze