1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Skórzana kolekcja Agaty Wojtkiewicz

Jakub Wilczek - MWWstudio.com
Zobacz galerię 9 Zdjęć
Kolorowe, seksowne i blisko ciała. Takie są skórzane propozycje od Agaty Wojtkiewicz na nadchodzący sezon. Dopełnione jednolitym dołem lub górą gwarantują idealną stylizację na każdą okazję – od oficjalnego przyjęcia, przez spotkanie z przyjaciółmi, po weekendową imprezę.

W prezentowanej, podczas ostatniego Fashionphilosophy Fashion Week Poland, kolekcji Agaty Wojtkiewicz „6 AM” znalazły się energetyczne akcenty w postaci kolorowych, drukowanych skór z motywem budzącego się miasta. Agata Wojtkiewicz zaprezentowała zarówno dopasowane topy, jak i krótką spódnicę z tym samym, odważnym printem. Skórzane kreacje dopełnione zostały częściami garderoby w jednolitych kolorach. W przypadku topów były to zwiewne, jedwabne spódnice z wysokimi rozcięciami, natomiast do skórzanej mini idealnie pasowała asymetryczna, biała tunika. Ponadto obok błyszczącej, drukowanej skóry w kolekcji pojawił się też miękki i otulający zamsz.

„Skóra od kilku sezonów pozostaje niezmiennie modnym trendem, dlatego nie mogło zabraknąć jej w mojej kolekcji. Każdy z prezentowanych modeli zestawiłam z jedwabiem. Skórzane propozycje można jednak łączyć z materiałami o dowolnych fakturach – najważniejsze by współgrały z nimi kolorystycznie” – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz.

Twoja druga skóra

W wiosenno-letniej kolekcji Agaty Wojtkiewicz, obok najbardziej spektakularnych, drukowanych skór, nie brakuje jednak także innych ciekawych propozycji. Projektantka pozostając wierna drodze wytyczonej przez jesienno-zimową kolekcję, także tym razem postawiła na krótkie zamszowe kurtki i sukienki, a także miękkie dopasowane spodnie, łączące w sobie zamsz i dzianinę. Na uwagę zasługują również skórzane sukienki i spódnice w kolorze miodu.

Najmodniejsze skórzane dodatki

Agata Wojtkiewicz postawiła też na skórzane dodatki w postaci bransolet owijanych wokół nadgarstka, zakończonych, charakterystycznymi dla kolekcji „6 AM”, sportowymi stoperami. Wśród biżuteryjnych propozycji Agaty Wojtkiewicz można również znaleźć szerokie bransolety z motywem budzącego się miasta, które doskonale uzupełniają kreacje z tym samym printem.

Więcej informacji na temat kolekcji Agaty Wojtkiewicz „6 AM” dostępnych jest na stronie

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze