1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Komfort i styl Miss Button

Natinaf, materiały prasowe
Na polskich ulicach zaczęły pojawiać się miękkie super komfortowe i dziewczęce bluzy z charakterystycznym dodatkiem – kolorowym guzikiem. To znak rozpoznawczy Magdy – twórcy marki Miss Button.

Ciuchy, których inspiracje w dużej mierze płyną ze śnieżnej lub falującej scenerii, maja w sobie coś wyjątkowego. Wprowadzają do codziennego życia wygodę, swobodę bycia i kolor. Jeszcze parę lat temu ciekawy damski streetwear był domeną marek z zachodu, jak Roxy czy Nikita. Szczęśliwie ta topografia bardzo szybko ulega zmianie. Rodzime marki, jak Femi Pleasure czy Cahlo Rebel Ladies maja już swoje stałe klientki, a na mapie pojawiła się nowa polska metka.

Twórczyni marki Miss Button obiecuje, że pozapina  polską ulicę na ostatni guzik. I to właśnie w detalach znaleźć można szlif marki. Różnobarwne guziki, pikowane faktury i piękne wzorzyste podszewki ostentacyjnie wychodzące na wierzch nadają charakterystyczny dziewczęcy ton wygodnym krojom.

Na razie dostępne są dwa modele bluz z szarej melanżowej bawełny. Pierwszy model - dwurzędowy, z ogromnym kapturem. Sprawdza się również jako kurtka. Zwłaszcza, że w komplecie czekają cierpliwie na chłodniejszy powiew rękawiczki - podpięte pod podszewkę,. Drugi model ma ekstremalnie wysoki, rozpinany komin, a fason bluzy zmienia się w zależności od stopnia jego zapięcia. W kolejce na swoją premierę czekają nowe bluzy, jak również spodni. Nie wykluczone, że pojawi się linia męska..

Wszystkie modele dostępne są w butiku 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze