1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Modne nazwisko - Bartosz Malewicz

Modne nazwisko - Bartosz Malewicz

fot. materiały prasowe SHWRM.PL
Zobacz galerię 15 Zdjęć
Bartosz Malewicz to projektant, który w przeciągu ostatniego roku wypracował sobie ugruntowaną pozycję w świecie mody.

Za początek pasma sukcesów artysty uważa się pokaz jego kolekcji na gali dyplomowej warszawskiej MSKPU, która zyskała miano „Debiutu Roku”. Malewicz został laureatem prestiżowych konkursów modowych m.in. OFFASHION czy „Folk w wielkim mieście”. Jako jeden z nielicznych polskich projektantów zaprezentował swoją kolekcję na  Fashion Week w Berlinie. Malewicz współtworzył wystawy 3D poświęcone modzie w Londynie i Łodzi podczas tamtejszego tygodnia mody.

W jego ubraniach możemy zobaczyć gwiazdy polskiej telewizji i estrady, m.in. Czesława Mozila, Małgorzatę Foremniak, Martę Żmudę -Trzebiatowską czy Paulinę Sykut. Beata Chmielewska w czerwonym garniturze zaprojektowanym przez Malewicza poprowadziła w 2011 roku galę w Opolu.

fot. materiały prasowe SHWRM.PL / więcej zdjęć w galerii

Projektant oparł filozofię swojej marki na trzech zasadach: świadomości, rozwoju i najwyższej jakości. Stonowane barwy, geometryczne kroje, zdecydowane akcenty stanowią połączenie ponadczasowej elegancji i awangardowych motywów, typowych dla twórczości projektanta.

Ostatnia kolekcja Malewicza składa się z projektów wykonanych wyłącznie z jedwabiu, wełny oraz kaszmiru. W kolekcji damskiej znajdziemy klasyki – sukienki, spódnice, tuniki, legginsy, koszule i proste marynarki. Panów z pewnością zachwycą basicowe bluzy i jeansy, eleganckie spodnie w kant, ekstrawaganckie, jedno- i dwurzędowe koszule oraz dobrze skrojone marynarki.

Każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie – kolekcja męska dostępna wyłącznie na platformie SHWRM.PL

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze