1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Simple-klasyczna elegancja na zimę

Simple-klasyczna elegancja na zimę

Materiały prasowe, Simple
Zobacz galerię 11 Zdjęć
Elegancja jest poza modą, gdyż stanowi jej kanon i podstawę. Ta idea towarzyszyła również Lidii Kalicie, projektantce Simple Creative Products, podczas tworzenia tej wyjątkowej jesienno-zimowej kolekcji.

Mimo chłodu i niesprzyjającej aury, która kilka dni temu zawitała, zdaje się, już na dobre, Simple zachwyca kobiecością, lekkością i elegancją w jesienno-zimowym wydaniu. W kolekcji  "Boutique" znalazły się przepiękne sukienki, inspirowane elegancją lat 50.

W kolekcji dominuje ponadczasowa czerń, szarości i nadruki w orientalizującym stylu oraz koronki, zarówno drobne, jak i masywne, wręcz printowe..Ponadto zaskakują metalizujące tkaniny, plisy i kontrafałdy. Kolekcja Simple zachęca też do zabawy i zaprasza do bajkowego świata zimy skrzącymi się, wieczorowymi czółenkami czy sukniami odkrywającymi ramiona. Dla równowagi proponuje długość midi - do kolana i połowy łydki.

Co prawda, do Świąt Bozego Narodzenia i Karnawału mamy jeszcze sporo czasu, lecz ja nie lubię zostawiać rzeczy na ostatnią chwile, więc, skuszona kolekcją, zapewne wzbogacę się o małe ubraniowe dzieło sztuki w mojej szafie!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze