fbpx

Apart – wszystko dla twojej mamy

Apart - wszystko dla twojej mamy
Małgorzata Socha ze swoją mamą Bożeną Sochą w pełnej ciepła sesji linii Apart Beads Collection. (For. materiały prasowe)

Czuła, opiekuńcza i oddana, jak nikt inny zasługuje na wyjątkowe podziękowania. W kolekcjach marki Apart znajdziesz wiele propozycji, które ułatwią Ci wyrazić to, co czujesz i chcesz przekazać mamie w dniu jej święta. 

26 maja w Polsce obchodzimy Dzień Matki. To święto, w którym przekazujemy naszym mamom, jak bardzo są dla nas ważne i kochane. W tym dniu do słów warto dołączyć drobiazg, który będzie przypominał o waszej bliskości na co dzień.
Dzięki różnorodnym formom, symbolom i motywom biżuteria pozwala idealnie oddać charakter uczuć, które chcemy przekazać. 

Wśród propozycji marki Apart znajdziesz dobrze znane serca, motywy drzewa życia, kwiatów, nieskończoności oraz te, którymi obdarowujemy kogoś na szczęście. Coraz popularniejsze stają się również filigranowe literki ze złota lub srebra.

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt, obchodzimy je w maju – najpiękniejszym miesiącu roku.

Specjalnie dla Ciebie, Mamo

Jeśli szukasz niezwykłego, bardziej osobistego prezentu, wiele możliwości daje biżuteria z linii Beads oraz Charms. Obie kolekcje pozwalają na samodzielne dobieranie zawieszek i skomponowanie ostatecznego wyglądu ozdoby. Swoboda tworzenia oraz nieograniczone możliwości kreowania na przykład bransoletek – w zgodzie z nastrojem, emocjami i okazją – sprawiają, że biżuteria z kolekcji  Beads oraz Charm ma spersonalizowany charakter. Dodatkowo w przyszłości – choćby z okazji urodzin lub imienin – można podarować nowe zawieszki, dzięki którym bransoletka zmieni wygląd, zachowując osobisty charakter. W obydwóch kolekcjach znajdziemy urokliwe, dekoracyjne motywy zaprojektowane właśnie z myślą o Dniu Matki. 

Apart - wszystko dla twojej mamy
Więź mamy z córką jest czymś szczególnym, a kiedy córka sama zostaje mamą, ta unikalna relacja, oparta na wzajemnej bliskości i zrozumieniu, staje się jeszcze silniejsza.  (Fot. Materiały prasowe Apart)
Apart - wszystko dla twojej mamy
Dzień Matki jest co roku ważnym dniem w kalendarzu Małgosi Sochy. Chwile spędzone z mamą, nawet te zwyczajne przy kawie, są niezwykle cenne. (Fot. materiały prasowe Apart)

Jeśli mama jest wielbicielką biżuteryjnych dodatków i ma pokaźną osobistą kolekcję biżuterii, doskonałym pomysłem na podarunek dla niej będzie jeden ze specjalnych kuferków, dostępnych w Apart. Praktyczny, a przy tym elegancki, pozwoli mamie przechowywać biżuteryjne wzory w idealnym porządku i jednocześnie będzie ozdobą komody.

Innym pomysłem na upominek dla mamy jest też stylowy zegarek. Dzięki różnorodności modeli z oferty Apart, łatwo go dopasować do jej preferencji. Wśród czasomierzy cenionej przez kobiety marki Elixa są zarówno modele sportowe, casualowe, jak i modowe oraz biżuteryjne. Aktualnie obowiązują w Apart promocje – to szansa na zakup zegarka Elixa w cenach niższych nawet o 50%.

Apart - wszystko dla twojej mamy
Dziękujemy Ci, Mamo (Fot. materiały prasowe Apart)
Apart - wszystko dla twojej mamy
„Mama” to dla dziecka najważniejsze słowo. (Fot. materiały prasowe Apart)

W sytuacjach, w których trudno zdecydować, co najbardziej mogłoby się spodobać mamie, lepiej wybrać kartę podarunkową Apart o pożądanym nominale. Pozwoli to dokonać obdarowanej samodzielnego wyboru tego, o czym marzyła. 

Jesteśmy daleko, a jednak blisko

Nawet najmniejszy drobiazg podarowany mamie w dniu jej święta, ucieszy i przypomni jej, że jest dla nas ważna. Często jesteśmy oddaleni od naszych mam i trudno się spotkać, zwłaszcza teraz. Jednak dzięki specjalnej opcji, możesz kupić upominek online na apart.pl, a marka dołączy do wysyłki zredagowany przez ciebie bilecik. Wyobraź sobie, jakie uczucia wywoła w mamie taka osobista przesyłka – niespodzianka. 

 

 

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze