fbpx

Biżuteria ze stali szlachetnej – jej właściwości i największe zalety

Biżuteria ze stali szlachetnej - jej właściwości i największe zalety
Fot. materiał partnera

Jeśli jesteś wielką fanką wysokiej jakości biżuterii, ale nie chcesz już wydawać  na nią fortuny? Od teraz to możliwe, biżuteria ze stali szlachetnej Dedicante w dodatku z możliwością personalizacji spełni Twoje wszystkie oczekiwania.

Stal chirurgiczna – jakie są jej największe zalety?

Stal szlachetna zwana także chirurgiczną lub nierdzewną jest bardzo trwała i odporna na zarysowania, dlatego biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej posiada wiele zalet.

Niewątpliwie jedną z najważniejszych jest niska cena w stosunku do bardzo wysokiej jakości – jest wyjątkowo wytrzymała – nie rysuje się i nie utlenia, nie ulega korozji i przebarwieniom, nawet podczas stałego kontaktu z wodą. Dodatkowo jest antyalergiczna, a tym samym bezpieczna dla skóry – nie zawiera niklu i nie uczula, dzięki czemu bez problemów mogą ją nosić alergicy.

Biżuteria ze stali szlachetnej - jej właściwości i największe zalety

Biżuteria ze stali szlachetnej – dla każdego!

Na www.dedicante.pl możesz znaleźć szeroką gamę wzorów oraz rodzajów biżuterii ze stali szlachetnej, zarówno dla kobiet, dla mężczyzn, jak i dla pupili.

Od wielu lat wśród biżuterii dla kobiet największą popularnością cieszą się bransoletki na sznurku z zawieszkami w wielu kształtach do wyboru.

W kolekcji męskiej również znajdują się bestsellery, takie jak: bransoletki Modern, bransoletka sznurkowa z podłużną blaszką, a także breloki w najróżniejszych wzorach. Nie da się ukryć, że są one szczególnie rozchwytywane przy okazji ważnych dni, jak np.: Dzień Ojca, Dzień Chłopaka, ale także ważne rocznice.

Oprócz kolekcji damskiej i męskiej, znajdziesz również taką, która skierowana jest specjalnie dla zwierząt, są to adresówki w najróżniejszych kształtach i rozmiarach. Identyfikatory dla psa lub kota oprócz walorów estetycznych, zapewniają także pupilowi bezpieczeństwo, ponieważ można na nich umieścić wszystkie dane adresowe niezbędne w przypadku zagubienia zwierzęcia.

Biżuteria ze stali szlachetnej - jej właściwości i największe zalety

Grawer – zatrzymaj magiczne chwile

Dodatkowym atutem każdego produktu ze stali szlachetnej w sklepie www.dedicante.pl jest możliwość wykonania trwałego grawerunku. Może to być bardzo osobisty napis: imię ważnej osoby, wyjątkowa data, inicjały, motta życiowe, cytaty, życzenia, znaczące symbole i wszystko, co tylko zapragniesz. Oprócz indywidualnego grawerunku znajdziesz także kolekcje z grafikami, takie jak: kolekcja motywacyjna, ślubna, mama & córka, a także gotowe pomysły na prezent np. dla Mamy, Taty, Babci i Dziadka, bądź Siostry. Grawerunek jednak w pełni zależy od Ciebie i Twojej kreatywności!

Biżuteria ze stali szlachetnej - jej właściwości i największe zalety

Biżuteria z grawerem – pamiątka pięknych chwil w życiu

Oprócz osobistego grawerunku, możesz także wybrać: kształt i kolor zawieszki, łańcuszka lub sznurka, czcionkę i symbole – dzięki czemu nadasz indywidualny charakter wybranemu produktowi. W ten sposób zyskasz stworzoną na specjalne zamówienie, niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju biżuterię, która będzie stanowiła niesamowitą pamiątkę ważnego momentu i przypomni Ci piękno chwili.