fbpx

Charlotte Rouge „Black&White-Charm&Fight”

fot. materiały prasowe Charlotte Rouge

Czarno-biała mieszanka dla zmysłowej i niezależnej kobiety to propozycja Charlotte Rouge na sezon wiosna/lato 2013 „Black & White – Charm & Fight” to kolekcja pełna kontrastów, nie tylko w kolorze, ale i w charakterze projektów.
Dopasowane, dzianinowe sukienki mini i maxi, skórzane spodnie z wysokim stanem, ołówkowe spódnice, punkowe kamizelki, ramoneski i staniki. Cała kolekcja dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. W tym sezonie Charlotte Rouge wprowadza nas w świat pełen mroku, walki, tajemnicy. Jednak nie odrzuca kobiecej nuty. Kobieta Charlotte Rouge jest silna, seksowna i buntownicza. Dopełnieniem kolekcji są torebki z ekoskóry – kopertówki i lunchbagi, z których każda kobieta będzie zadowolona.

Waleczna królewna śnie żka i królowa z filmu „Królewna śnież ka i łowca” zagrane przez Kirsten Stewart i Charlize Theron, niepokorna muzyka Muse, Woodkid, Linkin Park czy Florence and the machine to motywy, które inspirowały projektantkę Natalię Kontraktewicz przy procesie tworzenia kolekcji „Black&White-Charm&Fight” W tym sezonie Charlotte Rouge kontynuuje grę kryjących i transparentnych materiałów, zestawiając je z ekoskórą i delikatną dzianiną. W kolekcji nie brakuje tak że charakterystycznych dla marki ozdobnych ćwieków.