fbpx

Frida Gustavsson nową twarzą Maybelline New York

Frida Gustavsson nową twarzą Maybelline New York
fot. materiały prasowe

Nową ambasadorką Maybelline New York została szwedzka supermodelka, Frida Gustavsson.
Tym samym Frida dołączyła do prestiżowej grupy twarzy marki, wśród których są m.in. Christy Turlington, Erin Wasson, Emily DiDonato, Jessica White oraz Charlotte Free. Kampanię reklamową z jej udziałem zobaczymy już pod koniec 2013 roku.

To nie pierwsza tak ważna kampania w jej karierze. Pochodząca ze Sztokholmu Frida była już twarzą takich marek, jak Prada, Jill Stuart, Anna Sui, Mulberry, Paul & Joe, Roberto Cavalli, H&M, Max Mara, Valentino. Współpracowała też ze wszystkimi najważniejszymi projektantami,wśród których byli m.in. Marc Jacobs, Chanel, Prada, Louis Vuitton, Christian Dior, Michael Kors, Oscar de la Renta, Ralph Lauren, Viktor and Rolf, Alexander McQueen i Giorgio Armani. Pozowała również przed obiektywem najlepszych fotografów,np. Patricka Demarchelier i Annie Leibovitz. Regularnie pojawia się w najbardziej prestiżowych wydaniach magazynów o modzie, m.in. Vogue , Elle, W, Allure, Interview i Pop.

– Frida robi zawrotną karierę na wybiegach, a ponadto jej olśniewająca uroda i pozytywna energia stanowią ogromną inspirację. Dzięki swej ciepłej i optymistycznej osobowości idealnie ucieleśnia ona obraz nowoczesnej kobiety Maybelline New York – tak skomentował wybór Gustavsson na ambasadorkę marki Damien Bertrand, globalny szef marki Maybelline New York. Kobieta w stylu Maybelline New York jest silna i pewna siebie – i to właśnie mi się podoba – powiedziała sama zainteresowana. To dla mnie zaszczyt i radość reprezentować tak legendarną markę i dołączyć do rodziny Maybelline New York – dodała Frida.