fbpx

Orzeł od Kupisza w nowej odsłonie

Orzeł od Kupisza w nowej odsłonie
fot. materiały prasowe

Koszulki z orłem projektu Roberta Kupisza to już prawdziwie kultowy element rodzimej mody. Przypadł on do gustu zarówno celebrytom, jak i blogerkom modowym czy…hipsterom. Teraz czas na orzełka vol. 2!
Orzeł od Kupisza to już element, który na stale wpisał się nie tylko w pejzaż polskiej mody, ale także w naszą całą rodzima popkulturę. Bawełniane t-shirty lub longsleevy z graficznym wzorem orła rozkochały w sobie wszystkich niemalże fashionistów w naszym kraju. To także kultowy symbol, który poza swoim patriotycznym odzewem stał się również niejako godłem i znakiem rozpoznawczym polskiej mody.

Tej wiosny orzeł trafia do nas w nowej wersji. Zyskuje dodatkowy pazur w postaci cętek leoparda czy pasów ukradzionych od zebry. Kolekcja koszulek dostępna jest zarówno w czarnym, jak i w białym wydaniu. Kupisz po raz kolejny pokazuje, jak w skuteczny sposób łączyć własny styl i najbardziej gorące trendy, tworząc przy tym kolejne niezwykle urocze i modne ubrania, które mają szansę zyskać miano kultowych!

Zobacz również koszulki sportowe na ramiączkach damskie