fbpx

Peeling kawitacyjny w salonie kosmetycznym

Peeling kawitacyjny w salonie kosmetycznym
fot. materiały prasowe

Dogłębne oczyszczenie skóry twarzy jest praktycznie niemożliwe w warunkach domowych. Żadna, nawet najdroższa maseczka czy najbardziej popularny peeling, dostępny w zwykłej drogerii, nie jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami i martwym naskórkiem tak dobrze, jak profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Dlatego, jeśli właśnie otwierasz salon kosmetyczny, musisz przygotować się na to, iż peelingi będą jednymi z najczęściej wybieranych zabiegów przez klientki. Aby sprostać temu zadaniu, potrzebujesz specjalistycznego sprzętu, który zapewni im wysoką jakość obsługi.

Peeling kawitacyjny – skuteczna metoda oczyszczania

Peeling kawitacyjny to zabieg, który polega na oczyszczaniu skóry za pomocą ultradźwięków. Specjalna głowica emituje ultradźwięki, które mają wszechstronne działanie. Mogą być stosowane między innymi do głębokiego oczyszczania, przywracania młodego i promiennego wyglądu, czy walki z trądzikiem. Jakie efekty można zatem osiągnąć dzięki peelingom kawitacyjnym?

Peeling kawitacyjny złuszcza martwe komórki naskórka, oczyszcza skórę z resztek makijażu, zanieczyszczeń. Doskonale nadaje się dla kobiet, które mają wrażenie, iż wielotygodniowe stosowanie kremów, podkładów i innych środków kosmetycznych sprawiło, że nie są w stanie dokładnie usunąć ich pozostałości z porów swojej skóry. Oczyszcza cerę również z nadmiaru sebum, co przekłada się na jej wygładzenie i zmniejszenie dokuczliwego błyszczenia.

Po drugie, ultradźwięki jednocześnie masują skórę, sprawiając, że peeling kawitacyjny to nie tylko oczyszczanie, ale także poprawa pracy tkanek. Szybciej i lepiej przepływająca krew przynosi więcej tlenu i składników odżywczych do skóry, co przekłada się na jej naturalną regenerację. W efekcie jest ona bardziej ujędrniona, nawilżona i wyraźnie zrewitalizowana. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu!

Po trzecie, peeling kawitacyjny może być doskonałym sposobem na przygotowanie skóry do kolejnych zabiegów. Kiedy bowiem jest oczyszczona i ukrwiona, będzie w stanie lepiej przyjmować składniki odżywcze i substancje aktywne, zawarte w preparatach wykorzystywanych w salonie kosmetycznym do dalszej rewitalizacji.

Postaw na profesjonalny, zaawansowany sprzęt

Wiedząc już, jak wiele dobroczynnych dla skóry efektów ma peeling kawitacyjny, warto postawić na profesjonalny sprzęt do jego wykonania. Dzięki temu będziesz miała pewność, że twój salon kosmetyczny wykonuje zabieg na naprawdę najwyższym poziomie, a każda klientka wyjdzie z niego zadowolona już po pierwszym zabiegu.

Szukając markowego sprzętu i preparatów do salonu kosmetycznego, warto zatem postawić na doświadczenie. Funkcjonująca już 25 lat na rynku firma Abacosun to marka, której zaufały tysiące klientów – dlatego i ty możesz jej zaufać, wybierając urządzenie do peelingu kawitacyjnego. Doskonałym wyborem może być między innymi LABELLE L6, oferowane na stronie abacosun.pl. To mobilne urządzenie o dużej mocy działania emitujące ultradźwięki o częstotliwości 33 kHz, które niezwykle dokładnie oczyszczają skórę. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość wykonania z jego pomocą sonoforezy oraz fototerapii. Tak zaawansowany sprzęt na pewno spełni twoje oczekiwania!