fbpx

Playboy #generation

Playboy #generation

Nowe zapachy marki Playboy #generation zostały zainspirowane pokoleniem młodych ludzi, którzy dorastają w dobie internetu towarzyszącego im wszędzie – w domu, w szkole, na imprezie, na randce, na ławce w parku. Każda impreza podkręcana jest robieniem zdjęć z ręki i wrzucaniem ich w sekundę na portale społecznościowe. To cyfrowe plemię jest ciągle w trybie „on line”. Dzisiaj dostają jeszcze jeden atrybut do zabawy – nowe zapachy #generation.
Czym byłoby życie bez przyjaciół, wspólnych wypadów, imprez i robienia sobie wspólnych, pamiątkowych zdjęć? Dzisiaj chyba już każdy wie, co to selfie i #hasztag. Popularne selfie to rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego. Zdjęcie przedstawia najczęściej samego autora lub jego odbicie w lustrze. Selfie może przedstawiać również grupę osób, gdzie jedna z nich robi zdjęcie. Takie fotografie są nieodłącznie związane z mediami społecznościowymi, ponieważ właśnie tam są najczęściej umieszczane.

Jeśli kochasz swój telefon, pokochasz równie szybko design zapachów Playboy #generation. Kartoniki mają pełen energii ultra-nowoczesny wygląd, zainspirowane designem smartfonów. Zostały ozdobione motywem króliczków Playboy, które umieszczone wewnątrz jasno kolorowych bloczków wyglądają jak ikonki na telefonie – w odcieniach niebieskiego, zielonego i fioletowego w wersji dla Niego i w odcieniach różu, pomarańczy i żółtego w wersji dla Niej. Nowoczesny design został zwieńczony głową królika Playboy albo w odważnym niebieskim albo eleganckim koralowym różowym kolorze, żeby jeszcze bardziej wyrazić legendarną radość życia marki Playboy.

#generation dla kobiet

Damski #generation jest musującą wonią zbudowaną na bazie nut dojrzałych wiśni, mandarynki i różowego pieprzu. W iskrzącym, kwiatowo – owocowym sercu odnajdziemy kompozycję
z jaśminu, fiołka i malin. A baza? Posiada aromat kremowych nut drzewnych
i aksamitnego piżma. Woń zabawna i zarazem bardzo zmysłowa. Jedyny w swoim rodzaju dodatek dla dziewczyn, które chcą się bawić. Aby urok trwał dłużej, można korzystać
z dodatkowych produktów z linii – mgiełki do ciała, dezodorantu i żelu pod prysznic.

#generation dla mężczyzn

Ten kuszący zapach rozpoczyna imprezę orzeźwiającą wonią koktajlu z ananasa, kwaśnej bergamotki oraz korzennego cynamonu, zanim odkryje swoje intrygujące serce zbudowane wokół bobu tonka i aksamitnych drzew. Akord skórzany i nuty drzewa cedrowego dopełniają całość. Użyj zapachu, zbierz przyjaciół i ciesz się nocą. Oprócz wody toaletowej, linia zawiera również wodę po goleniu, dezodorant i żel pod prysznic. Flakon wody toaletowej Playboy #generation jest w kształcie piersiówki z elegancką czarną etykietą, ozdobioną głową króliczka.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze